12 Şubat 2016 Cuma

12 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah ideallerinize yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş ile ilgili otorite figürleri ile duygusal çatışmalar yaşanabilir. Sürprizlerle dolu, heyecanlı bir akşamüstü olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Girişimleriniz için kredi, sigorta vb gelir dışı kaynak otoritelerinden onay alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili konularda güçlü bir erkekten destek alabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal organizasyonlar ve ekip çalışmalarında enerjik ve motive olabilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile güne başlıyorsunuz. Finansal otorite figürleri ile çatışmalara dikkat.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyer ile ilgili hareketli bir gün olacak. İş yerinde bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Öğleden sonra sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Maddi konuları akşama doğru halledebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınızı ve hobilerinizi hayata geçirmek ve ideallerinize ulaşmak için kendinize güveneceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde iş yerinde güç çekişmelerine dikkat etmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinden ortak gelirleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz girişime desteği ile güne başlıyorsunuz. İşte otorite figürleri ile finansal görüşmeler için öğleden sonrayı tercih etmelisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eş ya da ortağınız ile geleceğe yönelik somut planlarınızı konuşabilirsiniz. Sabah saatleri yeni ortaklık sözleşme vb için uygun olabilir. Eşinizle sürpriz ve romantik bir akşam sizi bekliyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşinizde maddi konularda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğle saatlerinde iletişimde güç çekişmeleri yaşanabilir. Günlük rutininizin dışına çıkmak istediğiniz bir gece olacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatın tadını çıkarmak ve kendinizi ortaya koymak istediğiniz bugünde ilişkiniz, yaratıcı işler ve çocuklarınız ile ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Maddi risklerden kaçınmanız gereken bir öğlen.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizde ya da aileniz ile ilgili bir karara aile büyüklerinden biri sizi şaşırtarak gizliden destek verebilir. Öğle saatlerinde harcamalara dikkat edin. Akşam alışveriş yapmak keyif verebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden otorite figürünün desteği ile bir sözleşme, anlaşma vb yapabilirsiniz. Öğleden sonra trafikte dikkatli olun. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Kısa bir seyahat iyi gelebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda cesur ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Sabah kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile finansal bir karar alabilirsiniz. Aşırı riskler almaktan kaçınmalısınız.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...