12 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu sabah ideallerinize yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş ile ilgili otorite figürleri ile duygusal çatışmalar yaşanabilir. Sürprizlerle dolu, heyecanlı bir akşamüstü olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Girişimleriniz için kredi, sigorta vb gelir dışı kaynak otoritelerinden onay alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili konularda güçlü bir erkekten destek alabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal organizasyonlar ve ekip çalışmalarında enerjik ve motive olabilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile güne başlıyorsunuz. Finansal otorite figürleri ile çatışmalara dikkat.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyer ile ilgili hareketli bir gün olacak. İş yerinde bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Öğleden sonra sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Maddi konuları akşama doğru halledebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılığınızı ve hobilerinizi hayata geçirmek ve ideallerinize ulaşmak için kendinize güveneceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde iş yerinde güç çekişmelerine dikkat etmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinden ortak gelirleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz girişime desteği ile güne başlıyorsunuz. İşte otorite figürleri ile finansal görüşmeler için öğleden sonrayı tercih etmelisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eş ya da ortağınız ile geleceğe yönelik somut planlarınızı konuşabilirsiniz. Sabah saatleri yeni ortaklık sözleşme vb için uygun olabilir. Eşinizle sürpriz ve romantik bir akşam sizi bekliyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşinizde maddi konularda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğle saatlerinde iletişimde güç çekişmeleri yaşanabilir. Günlük rutininizin dışına çıkmak istediğiniz bir gece olacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatın tadını çıkarmak ve kendinizi ortaya koymak istediğiniz bugünde ilişkiniz, yaratıcı işler ve çocuklarınız ile ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Maddi risklerden kaçınmanız gereken bir öğlen.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizde ya da aileniz ile ilgili bir karara aile büyüklerinden biri sizi şaşırtarak gizliden destek verebilir. Öğle saatlerinde harcamalara dikkat edin. Akşam alışveriş yapmak keyif verebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden otorite figürünün desteği ile bir sözleşme, anlaşma vb yapabilirsiniz. Öğleden sonra trafikte dikkatli olun. Sürpriz bir haber alabilirsiniz. Kısa bir seyahat iyi gelebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Maddi konularda cesur ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Sabah kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile finansal bir karar alabilirsiniz. Aşırı riskler almaktan kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova