13 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizi geliştirmek, yeni bir işe  girişmek  için ihtiyacınız olan finansal yatırımı alacağınız bir gün olabilir. İş ortamınızı veya ekibinizi büyütmek için de gerekli cesaret ve maddi desteği bulabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu haftasonunun tamamını sevgililer günü havasında geçirebilirsiniz. Sevdiğinize aşkınızı anlatmak için cesaretinizi toplayarak cömert veya abartılı hediyeler sunabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eviniz ile ilgili Üzerinde çalıştığınız  renovasyon projesi için kolları sıvayabilirsiniz. ailenizin genişlemesi sebebi ile bu çalışma, Günlük yaşantınıza hareketlilik getirecek.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelişiminiz için kısa bir seyahat, eğitim ya da seminere katılabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkinizi ilerletmek için kısa bir kaçamak keyif verebilir. Aşkta tutkunuz yüksek olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Daha fazla para kazanmak için yaratıcılığınızı ve cesaretinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Ayrıca eviniz ile ilgili yatırım fırsatları konusunda da Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bildiklerinizi başkaları ile paylaşmak için sahneye çıkma cesareti gösterebilirsiniz. Gelişiminiz için bir eğitim ya da kısa seyahate çıkmaya cesaret gösterebilir, motive olabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün alışverişe çıkarak sevdikleriniz için cömert ve cüretkar hediyeler alabilirsiniz. Maddi manevi tüm konularda Fedakar olacaksınız. Daha fazla kazanmak için araştırma yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda yardımcı olabilmek için motive ve enerjik olabilirsiniz. Arkadaşlarla bir araya gelerek hareketli bir gün geçirebilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde gelişim ve ilerleme fırsatları yakalamak için kendi başınıza çalışmaya motive olabilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirmek ve enerji toplamak için dinlenmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Benzer felsefi görüş ve inançları paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilir ya da uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu haftasonu hayat vizyonunuzu geliştirecek kişilerle tanışabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili yapmayı planladığınız bir yatırım için bu haftasonu yeşil ışık görebilirsiniz. Bu finansal kiralama, sigorta ya da başka bir yatırım aracı için likit olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hoşlandığınız kişiye ilanı aşk için güzel bir hafta sonu. Cesaretinizin yüksek olacağı bugünde geleceğe yönelik fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Uzak bir seyahatte aşk karşınıza çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem