13 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizi geliştirmek, yeni bir işe  girişmek  için ihtiyacınız olan finansal yatırımı alacağınız bir gün olabilir. İş ortamınızı veya ekibinizi büyütmek için de gerekli cesaret ve maddi desteği bulabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bu haftasonunun tamamını sevgililer günü havasında geçirebilirsiniz. Sevdiğinize aşkınızı anlatmak için cesaretinizi toplayarak cömert veya abartılı hediyeler sunabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eviniz ile ilgili Üzerinde çalıştığınız  renovasyon projesi için kolları sıvayabilirsiniz. ailenizin genişlemesi sebebi ile bu çalışma, Günlük yaşantınıza hareketlilik getirecek.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelişiminiz için kısa bir seyahat, eğitim ya da seminere katılabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkinizi ilerletmek için kısa bir kaçamak keyif verebilir. Aşkta tutkunuz yüksek olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Daha fazla para kazanmak için yaratıcılığınızı ve cesaretinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Ayrıca eviniz ile ilgili yatırım fırsatları konusunda da Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bildiklerinizi başkaları ile paylaşmak için sahneye çıkma cesareti gösterebilirsiniz. Gelişiminiz için bir eğitim ya da kısa seyahate çıkmaya cesaret gösterebilir, motive olabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün alışverişe çıkarak sevdikleriniz için cömert ve cüretkar hediyeler alabilirsiniz. Maddi manevi tüm konularda Fedakar olacaksınız. Daha fazla kazanmak için araştırma yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda yardımcı olabilmek için motive ve enerjik olabilirsiniz. Arkadaşlarla bir araya gelerek hareketli bir gün geçirebilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde gelişim ve ilerleme fırsatları yakalamak için kendi başınıza çalışmaya motive olabilirsiniz. Hedeflerinizi gözden geçirmek ve enerji toplamak için dinlenmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Benzer felsefi görüş ve inançları paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilir ya da uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu haftasonu hayat vizyonunuzu geliştirecek kişilerle tanışabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili yapmayı planladığınız bir yatırım için bu haftasonu yeşil ışık görebilirsiniz. Bu finansal kiralama, sigorta ya da başka bir yatırım aracı için likit olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hoşlandığınız kişiye ilanı aşk için güzel bir hafta sonu. Cesaretinizin yüksek olacağı bugünde geleceğe yönelik fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Uzak bir seyahatte aşk karşınıza çıkabilir.