14 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu Sevgililer gününde kariyer ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir gün. Önümüzdeki bir ay oldukça sosyal geçebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aşk aşk aşk! bugün Nice sevgililer gününde birlikte olacağınız kişiye açılabilirsiniz. Cesaret ve tutku sizinle. Kariyeriniz ile ilgili konularda orjinal fikirler üretebileceğiniz bir ay başlıyor.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevgililer günü sebebi ile evinizde romantik ve değişik bir program yapabilirsiniz. Sıra dışı ya da özgün bir konuda yeni bilgiler öğrenebileceğiniz bir ay başlıyor. Uzak seyahatler olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün eşinizle keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Kısa bir seyahat planı yapılabilir. Gelir dışı kaynaklarla ilgili konuların zihninizde ve gündeminizde olacağı bir ay başlıyor.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu Sevgililer Günü Size iş ve Kariyerinizde finansal kuvvet ve Bereket getiriyor. Eviniz için harcamalarınız olabilir. Önümüzdeki yaklaşık bir ay ortaklıklar gündemde olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önemli için sözleşmeleri, eğitim ve kısa seyahatler gündemde olabilir. Önümüzdeki yaklaşık bir ay boyunca İş yerinizde iletişim, bilgi paylaşımı ve beyin fırtınaları yoğun olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün sevgiliniz için alışverişten keyif alabilirsiniz. Karşılıklı iletişim ve zihinsel paylaşımın önemli olacağı bir dönem başlıyor. Ailenizden ortak gelirleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sevdiğiniz ile konuşmak, kısa seyahatlere çıkmak keyif verecek. Evde farklı bir aktivite de yapabilirsiniz. Romantik bir sevgililer günü olacak. Ev ile ilgili ya da aile içinde iletişim yoğun.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu hafta sonu sıra dışı kısa bir seyahate çıkabilirsiniz . Sevgililer gününden çok Kariyeriniz ile ilgili çalıştığınız bir gün olabilir. İlham veren, bakış açınızı değiştirecek bir gün olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yalnız bile olsanız hayatın tadını çıkaracağınız bir sevgililer günü olacak. Uzak bir seyahatte aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili konuşmaların yoğun olacağı bir dönem başlıyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevgililer günü olmasına rağmen evde oturmak ve keyif yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz yaklaşık bir aylık bir süre başlıyor. Bonus vb alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğinizi şımartmak, uzak seyahatler planlanlamak birlikte keyif alacağınız kısa kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. Yalnızsanız Arkadaşlarınızla keyifli bir program yapabilirsiniz .

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova