15 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç:
Geleceğe yönelik umut ve arzularınız doğrultusunda, çevrenizde aynı ideolojileri paylaştığınız kişilerle somut adımlar atabilirsiniz. Bugün iş ile ilgili medya, hukuk, uluslararası finans çalışmalarını sabah yapmalısınız.

Boğa:
Sabah saatlerinde İdeallerinize ulaşmak için adımlar atabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili Sıra dışı fikirleriniz ve takım çalışması ön plana çıkacak. Öğleden itibaren işiniz ya da kişisel çabalarınız sonuç bulmayabilir.

İkizler:
Özel veya iş yaşantınızda yabancı bir felsefeyi benimsemiş, yabancı ya da uluslararası bağlantılı bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Entellektüel seviyede yapmış olduğunuz anlaşma somutlaşacak.

Yengeç:
İşinizle ilgili bir sözleşme ya da geleceğe yönelik başlatılan bir projenin somutlaşması için kredi, yatırım vb kaynağı netleşebilir. Maddi anlamda  rahat ve güvende hissedeceğiniz bir gün.

Aslan:
Sevdiğiniz kişi ile geleceğe yönelik ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve planlarınızı paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Daha özgür ve sıra dışı bir ilişki isterken ciddiyet daha ağır basabilir.

Başak:
Aileniz ve eviniz ile ilgili geleceğe yönelik aldığınız somut kararları iş yerinizde duyurmak ya da günlük rutininizi nasıl değiştireceğini Konuşmak için iyi bir gün olacak.

Terazi:

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu ve sıra dışı düşünebildiğiniz bugünde farklı projeleri hayata geçirmek için sözleşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarla keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep:
Ailenizle, emlak işleri ile ilgili kararlarınızı fikirlerinizi paylaşarak ve konuşarak somutlaştırabilirsiniz. Ev- arazi almak, satmak; kira sözleşmesi yapmak söz konusu olabilir.

Yay:
Eğitim, seminer gibi kendi bilginizi aktarabileceğiniz bir iş için somut adımlar atabilirsiniz. Bu yazmak da olabilir. Yakın akrabalarınızla birlikte bir işe girişmeniz de mümkün.

Oğlak:
Bir aile büyüğü ya da dostun maddi konularda desteğini alabilirsiniz. Kendi isminin açıklanmasını istemeyebilir. Sıra dışı bir fikrin gelir getirme işini tanımadığınız bir otorite onaylayabilir.

Kova:
Idealleriniz ve sıra dışı fikirleriniz ile uluslararası bir dernek ya da sosyal organizasyonda yeni bir sorumluluk alabilirsiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak zekanızı göstereceksiniz.

Balık:
Üzerinde çalıştığınız sıra dışı bir fikri bir otorite figürü ile paylaşmanız işin somutlaşmasını ve kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik sağlam bir adım atmanızı sağlayabilir. Üzerinde Çalışmaya devam.