17 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabahın erken saatlerinde iş yerinizde iletişimde abartılı çıkışlar yaşanabilir. Venüs’ün Kova Burcuna geçmesi ile birlikte sosyal ilişkiler ve organizasyonlar ön plana çıkmaya başlıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde sosyal organizasyonlar ve yeni bağlantılar devreye girmeye başlıyor. Sabah saatlerinde aşırı harcamalardan kaçının. Öğleye doğru iş ile ilgili maddi onaylar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile eğitim ve seyahatlerden daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünürlüğünüz artabilir. Öğleden sonra güzel bir haber alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Venüs’ün Kova Burcunda bulunduğu süre boyunca lüks yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için yeni bağlantılar kurabilir; isteklerde bulunabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Havada aşk ve romantizm kokusu var! Venüs, aşk ve ilişkiler gezegeni, evlilik ve ortaklık gibi yakın ilişkilerinizde romantizm, denge ve uyumu sağlamak için Kova Burcuna geçiş yapıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş ilişkilerinin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Venüs Kova Burcunda! iş ortamınızı güzelleştirmek, rutininize güzellikler katmak isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yalnız bir Terazi iseniz yılın aşk dolu dönemi başlıyor. Aşk, romantizm, keyif Venüs’ün Kova burcunda seyri boyunca ön planda olacak. Hobilerinize ve çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Venüs’ün Kova Burcuna geçişi ile birlikte evinizde renovasyon ve estetik değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Teknolojik bir yatırım yapmak ya da evde misafir ağırlamak düşünülebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İletişimde yumuşak, dengeli ve zarif olacağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile birlikte yeni müşteriler, romantik kısa seyahatler ya da yakın akraba ziyaretleri olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Venüs’ün Kova Burcuna geçişi ile gelirlerinizi arttırmak, yeni ürün satışları ve yeni müşteriler için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün öğleden sonra işiniz ile ilgili maddi bir onay alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde denge ve uyumun ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. Venüs’ün burcunuza geçişi ile ilişkiler, estetik, sanat, uyum, keyif veren her şey daha fazla odak noktanızda olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinizi şımartmak, dinlenmek ve biraz keyif yapmak istediğiniz bir dönem başlıyor. Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile evinizde, kendi başınıza vakit geçirmek ve rahatlamak isteyebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova