17 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabahın erken saatlerinde iş yerinizde iletişimde abartılı çıkışlar yaşanabilir. Venüs’ün Kova Burcuna geçmesi ile birlikte sosyal ilişkiler ve organizasyonlar ön plana çıkmaya başlıyor.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyerinizde sosyal organizasyonlar ve yeni bağlantılar devreye girmeye başlıyor. Sabah saatlerinde aşırı harcamalardan kaçının. Öğleye doğru iş ile ilgili maddi onaylar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile eğitim ve seyahatlerden daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyada görünürlüğünüz artabilir. Öğleden sonra güzel bir haber alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Venüs’ün Kova Burcunda bulunduğu süre boyunca lüks yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için yeni bağlantılar kurabilir; isteklerde bulunabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Havada aşk ve romantizm kokusu var! Venüs, aşk ve ilişkiler gezegeni, evlilik ve ortaklık gibi yakın ilişkilerinizde romantizm, denge ve uyumu sağlamak için Kova Burcuna geçiş yapıyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş ilişkilerinin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Venüs Kova Burcunda! iş ortamınızı güzelleştirmek, rutininize güzellikler katmak isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yalnız bir Terazi iseniz yılın aşk dolu dönemi başlıyor. Aşk, romantizm, keyif Venüs’ün Kova burcunda seyri boyunca ön planda olacak. Hobilerinize ve çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün Venüs’ün Kova Burcuna geçişi ile birlikte evinizde renovasyon ve estetik değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Teknolojik bir yatırım yapmak ya da evde misafir ağırlamak düşünülebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İletişimde yumuşak, dengeli ve zarif olacağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile birlikte yeni müşteriler, romantik kısa seyahatler ya da yakın akraba ziyaretleri olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Venüs’ün Kova Burcuna geçişi ile gelirlerinizi arttırmak, yeni ürün satışları ve yeni müşteriler için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün öğleden sonra işiniz ile ilgili maddi bir onay alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde denge ve uyumun ön plana çıkacağı bir dönem başlıyor. Venüs’ün burcunuza geçişi ile ilişkiler, estetik, sanat, uyum, keyif veren her şey daha fazla odak noktanızda olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kendinizi şımartmak, dinlenmek ve biraz keyif yapmak istediğiniz bir dönem başlıyor. Venüs’ün Kova burcuna geçişi ile evinizde, kendi başınıza vakit geçirmek ve rahatlamak isteyebilirsiniz.