18 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile, yuva, ev konularının ön planda olacağı bir gün bekliyor. Öğle saatlerinde Aileniz için bazı Fedakarlıklar yapabilir; hoşgörülü davranabilirsiniz. Evde meditasyon keyif verecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın Akrabalarınız, kardeşler ve komşularla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Gün Ortasında Yardımlaşma ve hayır derneklerinde yer alarak mutlu hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün maddi manevi tüm değerleriniz hakkında konservatif duygular içinde olabilirsiniz. Öğle saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda ilham gücünüz ve Sezgiler yüksek olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizin kuvvetli , aile ve ev ile ilgili duygusal bir gün sizi bekliyor. Sevgi, şefkat, korunma arzunuz yüksek olacak. Ruhani konular ve inançlar öğle saatlerinde ilginizi çekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kendiniz için vakit ayırmanız faydalı olabilir. Dinlenmek, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ilham veren işlerle uğraşmak keyif verici olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Arkadaşlarınızı aileniz gibi gördüğünüz, onları korumak, şefkat göstermek istediğiniz bir gün olacak.  Öğle saatlerinde yakın ikili ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı olabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize sakin ve Sezgilerinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz. İşinizde ilham gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz öğleden saatlerini kaçırmayın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sanatsal Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde geleceğe yönelik idealleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Romantik bir seyahat planlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda konservatif davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde Ailenize karşı finansal konularda daha fedakar olacaksınız. Meditasyon, dua vb iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün ikili ilişkilerde duygusal ve güvende olma arzunuz yüksek olacak. Sevdiğinizle birlikte deniz kıyısına kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerini açılabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün ofisten ya da günlük rutininizden çıkmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek ön planda olacak. Öğle saatlerinde finansal Sezgileriniz kuvvetli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla birlikte olmak, sevdiğiniz hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize şefkatli olacağınız bu Öğle saatlerinde  hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova