19 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinize vakit ayırmak ve ilham gücünüzü kullanmak isteyeceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile ruhsal ve bilinçaltı çalışmalarından daha fazla verim alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Güneş Balık Burcu'na geçiyor. Sosyal Yardımlaşma organizasyonları, arkadaşlar ve ekiplerle birlikte çalışmanın önemli olacağı bir ay başlıyor. Liderlik görevi almak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyerinizde parlayacağınız bir ay başlıyor. Güneş'in Kova Burcunda seyri boyunca Kariyeriniz ile ilgili takdir göreceği izle, kendinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzak seyahatler, akademik ve uluslararası konuların gündeme geleceği bir ay. Güneş'in Balık Burcu seyri ile yeni bir eğitime karar verebilir; yabancı kişilerle iş birliği yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Güneş Balık Burcu'na geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca ortak gelirler, miras, sigorta, vergi, kredi gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili konular gündeminizde olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İkili ilişkilerde hareketli bir dönem başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte önümüzdeki bir ay evlilik, ortaklık gibi konular gündemde olabilir. Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca sağlık, iş ortamı ve günlük düzeniniz gündemde olacak. İş yerinizde yapmak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güneş Balık Burcu'na geçiyor ve Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir ay başlıyor. Çocuklar, romantizm, hobiler, hayatta keyif veren şeylere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ev, aile, emlak vb konuların gündemde olacağı bir ay başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte aile içinde daha fazla vakit geçirmek ve evinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Önümüzdeki bir ay ruhsal ve ilham veren eğitimler, kısa seyahatler, seminerler söz konusu olabilir. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte kardeşlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi, manevi tüm değerleriniz ile kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir ay. Güneş'in Balık Burcu'nda seyri boyunca harcamalarınız, gelirleriniz konusunda yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte Doğumgünü Ay'ınız başlıyor. Hedeflerinizi, İdeallerinizi gözden geçireceğiniz, kendinize daha fazla güven duyacağınız bir ay olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem