19 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinize vakit ayırmak ve ilham gücünüzü kullanmak isteyeceğiniz bir ay başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile ruhsal ve bilinçaltı çalışmalarından daha fazla verim alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Güneş Balık Burcu'na geçiyor. Sosyal Yardımlaşma organizasyonları, arkadaşlar ve ekiplerle birlikte çalışmanın önemli olacağı bir ay başlıyor. Liderlik görevi almak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyerinizde parlayacağınız bir ay başlıyor. Güneş'in Kova Burcunda seyri boyunca Kariyeriniz ile ilgili takdir göreceği izle, kendinizi ortaya koyabileceğiniz fırsatlar çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Uzak seyahatler, akademik ve uluslararası konuların gündeme geleceği bir ay. Güneş'in Balık Burcu seyri ile yeni bir eğitime karar verebilir; yabancı kişilerle iş birliği yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Güneş Balık Burcu'na geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca ortak gelirler, miras, sigorta, vergi, kredi gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili konular gündeminizde olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İkili ilişkilerde hareketli bir dönem başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte önümüzdeki bir ay evlilik, ortaklık gibi konular gündemde olabilir. Danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca sağlık, iş ortamı ve günlük düzeniniz gündemde olacak. İş yerinizde yapmak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güneş Balık Burcu'na geçiyor ve Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir ay başlıyor. Çocuklar, romantizm, hobiler, hayatta keyif veren şeylere daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ev, aile, emlak vb konuların gündemde olacağı bir ay başlıyor. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte aile içinde daha fazla vakit geçirmek ve evinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Önümüzdeki bir ay ruhsal ve ilham veren eğitimler, kısa seyahatler, seminerler söz konusu olabilir. Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte kardeşlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi, manevi tüm değerleriniz ile kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir ay. Güneş'in Balık Burcu'nda seyri boyunca harcamalarınız, gelirleriniz konusunda yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güneş'in Balık Burcu'na geçişi ile birlikte Doğumgünü Ay'ınız başlıyor. Hedeflerinizi, İdeallerinizi gözden geçireceğiniz, kendinize daha fazla güven duyacağınız bir ay olacak.