20 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Çocuklarla, Sevdiğinizle ve hobilerinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir haftasonu olabilir. Arkadaşlarınızla istekleriniz ve talepleri konusunda gerginlik yaşanabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu haftasonu Evinizde keyif yapmak, misafir ağırlamak ya da aileyle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kişilerin talepleri ile kendi istekleriniz arasında kalabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak ya da hobilerinizle ilgili bir eğitime katılmak keyif verecek. İdealleriniz ve kardeşlerinizin istekleri arasında kalmak zorlayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinize lüks ya da konforlu eşyalar satın almak ve keyfiniz için para harcamak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ailenizin ortak gelirle birlikte yapmayı arzu ettiği yatırımlarla ters düşebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün keyif, kendi istekleriniz, takdir edilmek ve eğlenmek ön planda olacak. Sevdiğinizin sıra dışı istekleri ya da özgürlük arzusu sebebi ile ter düşmeniz söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Kendi başınıza kalarak masaj vb ile şımarmak ve keyif yapmak ya da işiniz ile ilgili sosyal bir organizasyona katılmak arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Stres yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkaracağınız ve eğlenceli bir program yapmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan sevdiğiniz ya da çocuklarınızın sizden ilgi talepleri zorlayıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili konularda takdir görmek, alkışlanmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Diğer yandan eviniz ile ilgili dekorasyon değişiklikleri ve misafirler ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Kendi idealleriniz ve kardeşlerinizin istekleri arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bir yandan ilişkilerinizde dengeyi sağlamak diğer taraftan kendiniz olmak istiyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu haftasonu gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili kendinizi güvende hissetmek; Bir yandan da keyif verici/ lüks/ konforlu nesneler için para harcamak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğinizle romantik ve eğlenceli bir haftasonu geçirmek isteyebilirsiniz. Diğer yandan kendi keyif anlayışınız ile Eşinizin istekleri uyuşmayabilir. Dengeyi sağlamak zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi şımartmak ve kuaför, masaj vb ile keyif yapmak isteyebilirsiniz. Günlük rutininize eğlence katabilirsiniz. Bir yandan kendi başınıza olmak da isteyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova