20 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Çocuklarla, Sevdiğinizle ve hobilerinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir haftasonu olabilir. Arkadaşlarınızla istekleriniz ve talepleri konusunda gerginlik yaşanabilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu haftasonu Evinizde keyif yapmak, misafir ağırlamak ya da aileyle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kişilerin talepleri ile kendi istekleriniz arasında kalabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğinizle romantik bir kısa seyahate çıkmak ya da hobilerinizle ilgili bir eğitime katılmak keyif verecek. İdealleriniz ve kardeşlerinizin istekleri arasında kalmak zorlayabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendinize lüks ya da konforlu eşyalar satın almak ve keyfiniz için para harcamak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ailenizin ortak gelirle birlikte yapmayı arzu ettiği yatırımlarla ters düşebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün keyif, kendi istekleriniz, takdir edilmek ve eğlenmek ön planda olacak. Sevdiğinizin sıra dışı istekleri ya da özgürlük arzusu sebebi ile ter düşmeniz söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Kendi başınıza kalarak masaj vb ile şımarmak ve keyif yapmak ya da işiniz ile ilgili sosyal bir organizasyona katılmak arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Stres yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkaracağınız ve eğlenceli bir program yapmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan sevdiğiniz ya da çocuklarınızın sizden ilgi talepleri zorlayıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili konularda takdir görmek, alkışlanmak, kendinizi göstermek istiyorsunuz. Diğer yandan eviniz ile ilgili dekorasyon değişiklikleri ve misafirler ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Kendi idealleriniz ve kardeşlerinizin istekleri arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bir yandan ilişkilerinizde dengeyi sağlamak diğer taraftan kendiniz olmak istiyorsunuz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu haftasonu gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili kendinizi güvende hissetmek; Bir yandan da keyif verici/ lüks/ konforlu nesneler için para harcamak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğinizle romantik ve eğlenceli bir haftasonu geçirmek isteyebilirsiniz. Diğer yandan kendi keyif anlayışınız ile Eşinizin istekleri uyuşmayabilir. Dengeyi sağlamak zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi şımartmak ve kuaför, masaj vb ile keyif yapmak isteyebilirsiniz. Günlük rutininize eğlence katabilirsiniz. Bir yandan kendi başınıza olmak da isteyebilirsiniz.