21 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi enerjik ve cesur hissedeceğiniz bugünde Risk alarak hedeflerinize yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizle gelecek için beklenmedik bir karar alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile büyüklerinden birinin ortak gelirlerden beklenmedik desteği ile kendinizi aile içinde kral/kraliçe gibi hissedebilirsiniz. Geçmişten miras vb ile ilgili bir sırrını açığa kavuşması şaşırtabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Fikirlerinizi güvenle başkalarına aktarabileceğiniz ve enerjinizle toplulukları etkileyebileceğiniz bir gün olacak. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik kararlar alıp arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili otorite figürü birinden alacağınız beklenmedik onay ile kendinizi keyifli ve güvenli hissedebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sıra dışı bir fikrinizi, ürününüzü, hobi olarak yaptığınız bir şeyi işe dönüştürmek için girişimde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkinizde sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızla ya da eşinizle ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucunda ev ya da emlak ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün iyimser, canlı, dışa dönük hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden biri ile şaşırtıcı sohbet yapabilirsiniz. ortaklıklar ile ilgili somut adım atma inisiyatifi almak istemenize sebep olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucunda kendinizi göstermek için gerekli cesareti gösterebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili otorite figürlerinden destek almak için uygun bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Inovatif fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı içinizde hissedebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda hareket etme ve kendinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile büyüklerinden birinin gizli maddi desteği ile ev ya da emlak işlerinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz yatırım fırsatları ile ilgili heyecanlanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arzu ettiğiniz İkili ilişki ya da ortaklık ile ilgili şaşırtıcı haberi sosyal çevrenizden güçlü biri verebilir. Yine sosyal organizasyonlarda ani bir sorumluluk almanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün verdiği destek ile kendinizi keyifli ve güvenli hissedebilirsiniz. Takdir hoşnut edecek ancak beklemediğiniz maddi bir gelişme de olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova