20 Şubat 2016 Cumartesi

21 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi enerjik ve cesur hissedeceğiniz bugünde Risk alarak hedeflerinize yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Sevdiğinizle gelecek için beklenmedik bir karar alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aile büyüklerinden birinin ortak gelirlerden beklenmedik desteği ile kendinizi aile içinde kral/kraliçe gibi hissedebilirsiniz. Geçmişten miras vb ile ilgili bir sırrını açığa kavuşması şaşırtabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Fikirlerinizi güvenle başkalarına aktarabileceğiniz ve enerjinizle toplulukları etkileyebileceğiniz bir gün olacak. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik kararlar alıp arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili otorite figürü birinden alacağınız beklenmedik onay ile kendinizi keyifli ve güvenli hissedebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sıra dışı bir fikrinizi, ürününüzü, hobi olarak yaptığınız bir şeyi işe dönüştürmek için girişimde bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkinizde sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızla ya da eşinizle ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucunda ev ya da emlak ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün iyimser, canlı, dışa dönük hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden biri ile şaşırtıcı sohbet yapabilirsiniz. ortaklıklar ile ilgili somut adım atma inisiyatifi almak istemenize sebep olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucunda kendinizi göstermek için gerekli cesareti gösterebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili otorite figürlerinden destek almak için uygun bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Inovatif fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı içinizde hissedebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda hareket etme ve kendinizi gösterme fırsatı bulabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile büyüklerinden birinin gizli maddi desteği ile ev ya da emlak işlerinde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İstediğiniz yatırım fırsatları ile ilgili heyecanlanabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arzu ettiğiniz İkili ilişki ya da ortaklık ile ilgili şaşırtıcı haberi sosyal çevrenizden güçlü biri verebilir. Yine sosyal organizasyonlarda ani bir sorumluluk almanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün verdiği destek ile kendinizi keyifli ve güvenli hissedebilirsiniz. Takdir hoşnut edecek ancak beklemediğiniz maddi bir gelişme de olabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...