22 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Başak Burcu Dolunayı ile sağlık, günlük düzen, iş ortamı, hizmet konuları ön plana çıkıyor.
İdeallerinizde hayalperest davranmazsanız gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız için şifalanmaya niyet edin. Günlük yaşantınızda bırakmak istedikleriniz, iş ortamınızda/günlük düzeninizde değiştirmek istedikleriniz için önümüzdeki 15 gün faydalı olacak. Bir sonraki Yeni Ay'da yeni bir sayfa açabilmek için ruhunuzda ve yaşantınızda bırakmanız gerekenleri geride bırakın. 


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Başak Burcunda gerçekleşen  Dolunay ile duygularınızı Hoşlandığınız kişiye açılabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler güzel haberi alabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aile, ev, yuva ve kariyer, toplumsal statü arasında kaldığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Başak Burcu Dolunayı Kariyeriniz ile ilgili Hayallerinizi somutlaştırmanız gerektiğini vurguluyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ideallerinizi hayalleriniz ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Bugün Başak Burcunda gerçekleşen Dolunay kendi zihninizde ya da paylaştığınız fikirleri somutşaltırmanız için fırsat sunuyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda hayalperest davranmamalısınız; somut adımlar atmazsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Başak Burcu Dolunayı  finansal fırsatları doğru değerlendirmenizi salık veriyor.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile ikili ilişkilerde duygusal gerginlikler yaşanabilir. Hayalleriniz, arzularınız yüksek hoşgörü ve Fedakarlık üzerine kurulu.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Başak Burcu Dolunayı ile hayatınızda sineye çektiğiniz, bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konular gündeme gelebilir. Hem fiziksel hem de ruhsal şifalanma için güzel bir süreç olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Başak Burcunda gerçekleşen Dolunay ile sosyal yaşantınız ön plana çıkıyor. Hobileriniz, çocuklar ya da Size keyif veren bir konu ile ilgili Hayallerinizde daha fazla ayaklarınız yere basmalı.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili Hayal,istek ve arzularınıza ulaşmak için adımlar atabileceğiniz bir Dolunay olacak. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilebilir hayallere yoğunlaşmanız faydalı olur.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatınız ile ilgili İdeallerinize ulaşmak için atmak istediğiniz adımları sıraya sokabilirsiniz. Başak Burcu Dolunayı ile ilham alabilirsiniz  ancak belirsizlikler zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Başak Burcunda gerçekleşen Dolunay ile finansal konularda belirsizlik zorlayıcı olabilir. Özellikle gelir dışı kaynaklar, kredi, sigorta, vergi, miras vb ile ilgili somut beklentiler içinde olmanız gerekecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Dolunay ile duygularınızı sevdiğinize açılabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekçi olması önem taşıyacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova