23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günlük yaşantınızda insanların veya dış etkilerin yüksek ideallerinize uymadığını düşünebilir; hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi içinize dönerek, kendinizi şifalandırmaya odaklanmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaş ya da dostlarınız ile kendi sevdiklerinize karşı inançlarınız arasında kalabilirsiniz. Ekiplerle ruhsal çalışmalar yapmak, umut ve istekleriniz üzerine çalışmak için güzel bir gün.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili sizi zorlayan biri olabilir. Aile içinden ya da içinizden gelen bilge sese kulak verin. Deneyimlerden faydalanmak ve dengeyi bulmak için çaba göstermeniz gerekebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İnançlarınız ve öğrendikleriniz arasında kalabilirsiniz. Bugün hayata daha geniş bir vizyondan bakmak ve geçmiş deneyimlerinizden faydalanarak öğüt vermek arasında dengeyi kurmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda zorlandığınız bir gün olabilir. Gelirleriniz artsa da gelir dışı kaynaklar ile ilgili problemler daha büyük gelebilir. Aradaki dengeyi sağlamak için korkularınızdan arınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde ve ortaklıklar ile ilgili evhamlı, titiz ve detaycı olacağınız bugünde geçmişten gelen yaralar ortaya çıkabilir. İnançlarınız ile mevcut durumun uyuşmadığını görebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sağlığınız ile ilgili geçmişten gelen konular ortaya çıkabilir. Hem bedensel hem de ruhsal olarak kendinize dikkat etmelisiniz. Meditasyon, dua vb çalışmalar yapmak faydalı olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uğruna hizmet ettiğiniz sosyal organizasyon ve ekipler ile ilgili zorluk yaşayabilirsiniz. Hayattan zevk aldığınızı hissettiren şeyler ile hizmet vermek zorunda olduklarınız arasında kalabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eviniz ya da aileniz ile ilgili bir problemin kariyeriniz ile ilgili bir hususta ortaya çıkması sizi zorlayabilir. Geçmişten gelen bu konuyu aşabilmek için büyük resme odaklanmanız gerekiyor.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Geleceğe yönelik hedef ve idealler konusunda vizyonunuz oldukça geniş ancak yakın akrabalarınız, kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmalısınız. Yaralayıcı olmaktan çekinmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Korkularınız ve geçmişten taşıdığınız değerler ile ilgili yaralarınız sebebi ile kendinize olan inancınızı sorgulayabilirsiniz. Büyük resmi görmeye odaklanmanız faydalı olacaktır.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde inançlar, dayatmalar sebebi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Belirsizlikleri karşılıklı hoşgörü ve denge ile çözmeniz mümkün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova