23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Günlük yaşantınızda insanların veya dış etkilerin yüksek ideallerinize uymadığını düşünebilir; hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi içinize dönerek, kendinizi şifalandırmaya odaklanmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaş ya da dostlarınız ile kendi sevdiklerinize karşı inançlarınız arasında kalabilirsiniz. Ekiplerle ruhsal çalışmalar yapmak, umut ve istekleriniz üzerine çalışmak için güzel bir gün.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili sizi zorlayan biri olabilir. Aile içinden ya da içinizden gelen bilge sese kulak verin. Deneyimlerden faydalanmak ve dengeyi bulmak için çaba göstermeniz gerekebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İnançlarınız ve öğrendikleriniz arasında kalabilirsiniz. Bugün hayata daha geniş bir vizyondan bakmak ve geçmiş deneyimlerinizden faydalanarak öğüt vermek arasında dengeyi kurmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda zorlandığınız bir gün olabilir. Gelirleriniz artsa da gelir dışı kaynaklar ile ilgili problemler daha büyük gelebilir. Aradaki dengeyi sağlamak için korkularınızdan arınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde ve ortaklıklar ile ilgili evhamlı, titiz ve detaycı olacağınız bugünde geçmişten gelen yaralar ortaya çıkabilir. İnançlarınız ile mevcut durumun uyuşmadığını görebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sağlığınız ile ilgili geçmişten gelen konular ortaya çıkabilir. Hem bedensel hem de ruhsal olarak kendinize dikkat etmelisiniz. Meditasyon, dua vb çalışmalar yapmak faydalı olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uğruna hizmet ettiğiniz sosyal organizasyon ve ekipler ile ilgili zorluk yaşayabilirsiniz. Hayattan zevk aldığınızı hissettiren şeyler ile hizmet vermek zorunda olduklarınız arasında kalabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eviniz ya da aileniz ile ilgili bir problemin kariyeriniz ile ilgili bir hususta ortaya çıkması sizi zorlayabilir. Geçmişten gelen bu konuyu aşabilmek için büyük resme odaklanmanız gerekiyor.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Geleceğe yönelik hedef ve idealler konusunda vizyonunuz oldukça geniş ancak yakın akrabalarınız, kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmalısınız. Yaralayıcı olmaktan çekinmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Korkularınız ve geçmişten taşıdığınız değerler ile ilgili yaralarınız sebebi ile kendinize olan inancınızı sorgulayabilirsiniz. Büyük resmi görmeye odaklanmanız faydalı olacaktır.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde inançlar, dayatmalar sebebi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Belirsizlikleri karşılıklı hoşgörü ve denge ile çözmeniz mümkün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz faydalı olacaktır.