24 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabahın erken saatlerinde iş ile ilgili geleceğe yönelik vizyonunuzu hayata geçirmek için kadersel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Öğle saatlerinde motive ve enerjik olacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken sevdiğiniz ile ilişkinizde kadersel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bekarsanız Hoşlandığınız kişiye açılmak için öğle saatlerinde cesaret bulabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyer ile ilgili bırakmanız ya da ders alarak yolunuza devam etmeniz gereken kadersel yolu keşfettiğiniz bir sabah olabilir. Gün içinde ev ve aile ile ilgili konular halletmek için motive olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayat felsefeniz belki de fazla ütopik ve bu sabah gelişiminiz için daha gerçekçi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kısa seyahatler, görüşmeler ve telefon trafiği yoğun bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirlerinizi, kazancınızı arttırmak için yeni bir fırsat sabah saatlerinde kapınızı çalabilir. Öğleden itibaren Daha Fazla kazanmak için motive olacaksınız. Risk almak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün kişisel gelişiminiz için geleceğe yönelik yeni bir adım atabilirsiniz. Bunun ne kadar kadersel bir adım olduğunu daha sonra göreceksiniz. Öğle sonrası enerjiniz yüksek olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu sabah kendinize vakit ayırmak ve rahatlamak isteyebilirsiniz. Günlük rutininizde sizi rahatsız eden, geri çeken öğeler ne? Neleri yapmak hayatınızı zorlaştırıyor? Kendinize sorun.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden biri ile kadersel bir karşılaşma geleceğe yönelik hayallerinizi hayata geçirmeniz için fırsat olabilir. Arkadaşlarınızla aktif bir öğleden sonra geçirebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili sizi geriye çeken, geleceğe yönelik adımlar atmanızı ve gelişiminiz için sizi nelerin tuttuğunu fark edebilirsiniz. Yeni adımlar atmak ve Risk almak için cesur davranabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Geleceğe yönelik ideallerinizi, hayat felsefenizi hayata geçirmek için kadersel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Öğleden itibaren uluslararası, hukuki ya da akademik alanlarda hareketli olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yeni bir yatırım için sabahın erken saatlerinde kadersel bir gelişme kaydedebilirsiniz. Finansal olarak Risk almaya meyilli bir gün sizi bekliyor. Akşam saatleri daha rahat geçecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bu sabah özel ilişkilerinizde kadersel bir gelişme kaydedebilirsiniz. Geçmişten gelen bir konuyu bırakmak söz konusu olabilir. Yeni ortaklıklar için motive ve cesur hissedeceğiniz bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova