24 Şubat 2016 Çarşamba

25 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün geleceğe yönelik ideallerinizi için somut adımlar atmanızı sağlayacak bir arkadaşınızla bir araya gelebilirsiniz. Ekiplerle yapılacak beyin fırtınası somut sonuçlar verebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz için maddi yatırım fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Kredi vb finansal fon beklediğiniz sunumları yapmak için güzel bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İdeallerinize ulaşmak için yeni ortaklıklar yapabilir, danışmanlık hizmetleri alabilir ya da eşinizin desteği ile somut adımlar atabilirsiniz.    Ticari ve uluslararası konular olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş ile finansal bir fikrinizi gerçekleştirmek için somut adımlar atabilirsiniz. Bir yatırım yada kredi başvurusu yapmak yada finansal bir risk için sorumluluk almak söz konusu olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili ciddi kararlar alacağınız bir görüşme yapabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik yada çocuk sahibi olmayı karşılıklı konuşabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev, aile yada günlük yaşantınızı değiştirecek bir fikri hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Yeni Dekorasyon için bir firma ile anlaşabilir yada evde çalışma düzeni yaratabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bir hobinizde uzmanlaşmak için yeni bir eğitime yazılabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı konuşabilir yada çocuklarla ilgili bir işe adım atabilirsiniz. Sevgiliyle gelecek konuşulabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Ev yada emlak işleriyle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek, maddi yatırımlar yapmak yada kararlar almak için güzel bir gün olacak. Ailenizle o finansal fikrilerim paylaşabilir onay alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Önemli iş birlikleri, sözleşme ve anlaşmalar yapmak için verimli bir gün olacak. İkna yeteneğinizi kullanabilir ve somut adımlar atabilirsiniz. Bilginizle Otoritenizi ortaya koyacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelirlerinizle ilgili yeni projeler ve fikirler için araştırmalar yapmak; plan- programı sağlamlaştırmak için güzel bir gün olacak. Gizliden gizliye bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevre ya da organizasyonlardan bir otorite figürüne fikirlerinizi aktarma ve onay alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirlerle bir kulüp vb sorumluluğu da alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili konularda hayallerinizi hayata geçirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...