25 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün geleceğe yönelik ideallerinizi için somut adımlar atmanızı sağlayacak bir arkadaşınızla bir araya gelebilirsiniz. Ekiplerle yapılacak beyin fırtınası somut sonuçlar verebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz için maddi yatırım fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Kredi vb finansal fon beklediğiniz sunumları yapmak için güzel bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İdeallerinize ulaşmak için yeni ortaklıklar yapabilir, danışmanlık hizmetleri alabilir ya da eşinizin desteği ile somut adımlar atabilirsiniz.    Ticari ve uluslararası konular olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş ile finansal bir fikrinizi gerçekleştirmek için somut adımlar atabilirsiniz. Bir yatırım yada kredi başvurusu yapmak yada finansal bir risk için sorumluluk almak söz konusu olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili ciddi kararlar alacağınız bir görüşme yapabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik yada çocuk sahibi olmayı karşılıklı konuşabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev, aile yada günlük yaşantınızı değiştirecek bir fikri hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Yeni Dekorasyon için bir firma ile anlaşabilir yada evde çalışma düzeni yaratabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bir hobinizde uzmanlaşmak için yeni bir eğitime yazılabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı konuşabilir yada çocuklarla ilgili bir işe adım atabilirsiniz. Sevgiliyle gelecek konuşulabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Ev yada emlak işleriyle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek, maddi yatırımlar yapmak yada kararlar almak için güzel bir gün olacak. Ailenizle o finansal fikrilerim paylaşabilir onay alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Önemli iş birlikleri, sözleşme ve anlaşmalar yapmak için verimli bir gün olacak. İkna yeteneğinizi kullanabilir ve somut adımlar atabilirsiniz. Bilginizle Otoritenizi ortaya koyacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelirlerinizle ilgili yeni projeler ve fikirler için araştırmalar yapmak; plan- programı sağlamlaştırmak için güzel bir gün olacak. Gizliden gizliye bir aile büyüğünün desteğini alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevre ya da organizasyonlardan bir otorite figürüne fikirlerinizi aktarma ve onay alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni fikirlerle bir kulüp vb sorumluluğu da alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili konularda hayallerinizi hayata geçirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova