26 Şubat Günlük Burç Yorumları




Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün öğleye kadar oldukça hareketli. İşle ilgili yapmanız gereken sorumluluklar sebebi ile beklenmedik olaylar olabilir. Arkadaşlar ile görüşebilirsiniz. Öğleden itibaren dengeli hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşte finansal konuları hallederek güne başlayabilirsiniz. Hukuki konular için uygun bir gün değil. Kariyerinizi ilgilendiren görüşmeler yapılabilir. Öğleden sonra keyifli toplantılar yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizin desteği ile güne başlıyorsunuz. Finansal gerginlikler yaşanabilir. Seyahat, eğitim planları yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı tepkisel olmaktan kaçının. Hobilere vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah iş ile ilgili konulara evden yapmaya başlayabilirsiniz. Eşiniz ile gerginliklere dikkat. Finansal konuları konuşarak halledebilirsiniz. Öğleye doğru iş ile ilgili şaşırtıcı olaylar olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili iletişimde duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Eşiniz ile konuşmak iyi gelebilir. Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Öğleden sonra sohbet keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde aile büyüklerinden birinin maddi konularda desteğini alabilirsiniz. Radikal riskler almaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra alışveriş yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önemli görüşmeler için sabahın erken saatleri uygun olacak. Aile ve eş ile ilişkilerde dengeyi bulmakta zorlandığınız bir sabah olabilir. Zihinsel yaratıcılığınız yüksek, beyin fırtınası yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugünü kendinize ayırmak ve evde dinlenmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde yapılması gereken finansal işleri online yapmak akılcı olur. İş yerinde beklenmedik gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal organizasyonlar için aldığınız sorumlulukları sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Maddi riskler almak için uygun bir gün değil. Öğleden itibaren arkadaşlara vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinizde denge ve uyum arayışında olacağınız bir gün sizi bekliyor. Sabah maddi konuları çözmek için bilgi alışverişi yapılabilir. Öğleden sonra nezaket ziyaretleri yapılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bugünde sabah saatlerini uluslararası ya da sosyal/medya ilişkilerine ayırmak faydalı olacaktır. Sosyal çevrenizden bir büyüğün desteğini alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah erken iş ile ilgili finansal bir onayı alabilirsiniz. Arkadaşlarla para alışverişi ya da riskli işlere girmek için uygun bir gün olmayabilir. Öğleden sonra yeni bir adım atmamanız faydalı olur.