27 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Arkadaşlarınızın şaşırtıcı haberlere ve tekliflere hazır olun. Bugün ekiplerle beyin fırtınası yapmak ve özellikle iletişim ve teknolojik konularda yeniliklere adım atmak için verimli olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendi kendinize ürettiğiniz inovatif fikirleri kariyeriniz ile ilgili kişilerle paylaşmak için güzel bir gün. Ekip olarak çalışmak ve paylaşımlarda bulunmak şaşırtıcı sonuçlar verebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bu haftasonu medya, sosyal medya, yayıncılık ve akademik konularda kendinizi ortaya koyabileceğiniz sıra dışı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Farklı felsefeler ilham kaynağı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Kariyerinizde finansal olarak sıra dışı bir adım atmanızı sağlayacak yeni fikirlere hazır olun. Yapacağınız yatırım ya da maddi ortaklık ile sektörde niş bir pozisyon elde edebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Katılacağınız bir eğitim, seyahat ya da organizasyonda sizi şaşırtacak biri ile tanışabilirsiniz. Sıra dışı fikir ve orjinal kişiliği ile Size ilham verebilir. Eşinizin desteği ile farklı bir konuya eğilebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş yerinizde ekiplerle ya da işiniz ile ilgili beyin fırtınası yapmak, inovatif  ürünlerin maddi boyutu üzerinde çalışmak için güzel bir gün. Günlük düzeninize sıra dışı bir yenilik katabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

kalbinizin hızlı atmasını sağlayacak bir sürpriz olabilir. Sevdiğiniz kişiye açılmak ya da eşinizle sıra dışı bir romantik gün geçirmek isteyebilirsiniz. Heyecanlı bir hobi keyif verecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş ya da günlük rutininizde yapacağınız sıra dışı bir değişikliği ailenizle bugün paylaşabilirsiniz. İşinizi değiştirmek, evden çalışmaya karar vermek ya da spor vb söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Zihniniz bugün hızlı ve farklı çalışıyor. Yaratıcılığınız ve inovatif bakış açınız kuvvetli. Bu aktif günü iyi değerlendirmeli ve yeni fikirler,  konuların üstüne gitmelisiniz. Sürprizler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev, emlak, arsa vb konularda sürpriz finansal gelişmeler olabilir. Beklediğiniz bir emlak'ın fiyatı düşebilir ya da evinize beklenmedik bir teklif alabilirsiniz. Kar getirisi yüksek olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İletişim ve bilgi paylaşımı da şaşırtıcı ve sürprizlerle dolusunuz. istediğiniz internet, telekom ya da araba gibi teknolojik ya da mobil yatırımlar için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendi kendinize düşünmek için fırsat yaratmanız, varlıklarınız ile ilgili şaşırtıcı keşiflere sebep olabilir. Farkında olmadan gelirlerinizi arttıracak bir fikir bulabilirsiniz.