27 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Arkadaşlarınızın şaşırtıcı haberlere ve tekliflere hazır olun. Bugün ekiplerle beyin fırtınası yapmak ve özellikle iletişim ve teknolojik konularda yeniliklere adım atmak için verimli olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendi kendinize ürettiğiniz inovatif fikirleri kariyeriniz ile ilgili kişilerle paylaşmak için güzel bir gün. Ekip olarak çalışmak ve paylaşımlarda bulunmak şaşırtıcı sonuçlar verebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bu haftasonu medya, sosyal medya, yayıncılık ve akademik konularda kendinizi ortaya koyabileceğiniz sıra dışı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Farklı felsefeler ilham kaynağı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Kariyerinizde finansal olarak sıra dışı bir adım atmanızı sağlayacak yeni fikirlere hazır olun. Yapacağınız yatırım ya da maddi ortaklık ile sektörde niş bir pozisyon elde edebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Katılacağınız bir eğitim, seyahat ya da organizasyonda sizi şaşırtacak biri ile tanışabilirsiniz. Sıra dışı fikir ve orjinal kişiliği ile Size ilham verebilir. Eşinizin desteği ile farklı bir konuya eğilebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş yerinizde ekiplerle ya da işiniz ile ilgili beyin fırtınası yapmak, inovatif  ürünlerin maddi boyutu üzerinde çalışmak için güzel bir gün. Günlük düzeninize sıra dışı bir yenilik katabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

kalbinizin hızlı atmasını sağlayacak bir sürpriz olabilir. Sevdiğiniz kişiye açılmak ya da eşinizle sıra dışı bir romantik gün geçirmek isteyebilirsiniz. Heyecanlı bir hobi keyif verecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş ya da günlük rutininizde yapacağınız sıra dışı bir değişikliği ailenizle bugün paylaşabilirsiniz. İşinizi değiştirmek, evden çalışmaya karar vermek ya da spor vb söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Zihniniz bugün hızlı ve farklı çalışıyor. Yaratıcılığınız ve inovatif bakış açınız kuvvetli. Bu aktif günü iyi değerlendirmeli ve yeni fikirler,  konuların üstüne gitmelisiniz. Sürprizler olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ev, emlak, arsa vb konularda sürpriz finansal gelişmeler olabilir. Beklediğiniz bir emlak'ın fiyatı düşebilir ya da evinize beklenmedik bir teklif alabilirsiniz. Kar getirisi yüksek olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İletişim ve bilgi paylaşımı da şaşırtıcı ve sürprizlerle dolusunuz. istediğiniz internet, telekom ya da araba gibi teknolojik ya da mobil yatırımlar için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendi kendinize düşünmek için fırsat yaratmanız, varlıklarınız ile ilgili şaşırtıcı keşiflere sebep olabilir. Farkında olmadan gelirlerinizi arttıracak bir fikir bulabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova