28 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugünü kendinize ayırmak, ruhunuzun, bedeninizin dinlenmesine ve rahatlamasına izin vermek iyi gelecek. Hayal ve ilham gücünüzün kuvvetini sanatsal aktivitelerle ortaya çıkarabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlarınızla ilişkilerde belirsizlik ve hayalperestlikler söz konusu olabilir. Sevdiğinize karşı tutkulu ve yoğun duygular içinde olabilirsiniz. İlişkiler üzerine çalışmak için güzel bir gün.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili hayallerinize tutkuyla sarılmış olabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için ilham gücünüzü yaratıcı projelere yönlendirmeniz faydalı olur. Çok yönlü göremeyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün yeni felsefeler, farklı inançlar, ruhsal konularla ilgilenebilirsiniz. Yabancı ülkeler, farklı kültürler ilgi çekici olabilir. Çocuklarınızla ilgili eğitim konuları kafanızı karıştırabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda aşırı hayalperest davranabilirsiniz. Belirsizlikler zorlayıcı olabilir. Aile büyükleri ile konuşmak ve belirsizliği ortadan kaldırmak iyi olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İkili ilişkilerde belirsizlikler söz konusu olabilir. Hoşgörü, fedakarlık ve duygularınızı paylaşmak ilişkinizde aradığınız ışığı yakalamanıza yardımcı olabilir. Düşüncelerinizi aktarmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günlük rutin, iş ortamı ya da sağlığınız ile ilgili belirsizlik kafa karıştırıcı olabilir. Özellikle maddi konular öğleden sonra daha netleşebilir. Önemli konuları hafta içine bırakmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili programlar belirsiz olabilir. İlham gücünüzün kuvvetli olacağı bugünde yaratıcı projelere ya da sanatsal hobilere vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugünlerde çok seyahat ediyor ya da çok yoğun olabilirsiniz. Evinizi yeniden bulmak ya da evinizde yeniden huzur bulmak için kendinize vakit ayırmalısınız. Aileyle birlikte olmak iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Merak ettiğiniz konular hakkında araştırma yapmaktansa fikir üretmek, hayal kurmak için daha verimli bir gün olacak. Öğleden sonra duygu ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir ve giderleriniz ile ilgili analiz yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Finansal belirsizlikten korunmak için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Yeni gelir kaynakları fikirleri çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığınızın , romantizm ve ilham gücünün kuvvetli olacağı bugünde kendinizi göstermek için fırsatlar yaratabilirsiniz. İkili ilişkilerde hoşgörü, nezaket ve fedakarlığınız çekici kılabilir.

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova