29 Şubat Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sosyal çevrenizden biri ile akademik, uluslararası ya da hukuki bir konuda somut adımlar atabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir arkadaşınız destek olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız finansal bir onay ile hem maddi hem manevi olarak takdiri hissedebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz ortamlara girmek, geleceğe yatırım yapmak demek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eş ya da ortağınıza gelecek ile ilgili Size keyif veren ve mutlu edecek konuları paylaşmak ve söz vermek isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve ilişkinizi güçlendirmek mümkün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş ile ilgili bir yatırım yapmak, ekibiniz ya da günlük yaşantınız ile ilgili yeni finansal bir sorumluluk almak için uygun bir gün. Gelecekte karlı bir alışveriş yaptığınızı göreceksiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bekarsanız geleceğe yönelik evlilik ve ilişkinizin yönü hakkında somut konuşmalar yapabilirsiniz. Eşinizle çocuk sahibi olmak ya da yaratıcı bir proje için ortaklık kararı alınabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük yaşantınızı güzelleştirmek için eve yatırım yapmak veya dekorasyon değişiklikleri için el sıkışabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün. Evinizde yeni biri işe başlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcı bir hobinizi işe dönüştürmek istiyorsanız bugün anlaşma yapabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik, sanatsal bir aktiviteyle geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Ailenize keyif verecek ya da evinizi güzelleştirecek bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden biri destek verebilir. Emlak alım, satım söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Katılacağınız sosyal bir organizasyonda bilgilerinizi aktarmak ve otorite olarak yer almanın yanında yeni güçlü dostluklar elde edebilirsiniz. İletişimde kuvvetli olacağınız bir gün.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal bir konuda önemli bir anlaşma için el sıkışabilirsiniz. Henüz projenin detaylarını netleştirmediğiniz için gizli tutmak isteyebilirsiniz. Karlı ve uzun vadeli bir iş gibi gözüküyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda tanışacağınız biri ile sağlam bir dostluğa adım atabilirsiniz. Sizden yaş ve deneyimce büyük birinin tanıştırmanıza vesile olması ile yeni bir aşk başlayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız bir sorumluluk, keyifli ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Henüz görmediğiniz maddi karı da cabası. İş yaşantınız için güzel bir gün olacak.