3 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

"Tanrım bana değiştirebileceklerim için güç
değiştiremeyeceklerim için sabır 
ama en önemlisi ikisinin arsındaki farkı anlayabilmem için akıl ver."

Gökyüzünde Bugün: 

Savaşçı Mars ile Yıkıp Yeniden Yapan Pluto elele vererek finansal ve iş ile ilgili konularda cesur, risk alabilen, değişime uygun, motive bir gün vaad ediyor. Güneş'in ve Ay'ın Satürn ile ve kendi aralarında uyumlu açıları ile somut adımlar atmak mümkün olacak. Haftanın iş ve geleceğe yönelik adım atma konusunda en verimli günü olabilir. 

Göklerin ışığı yolunuzu aydınlatsın!

Ayşegül
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinden itibaren kariyeriniz ile ilgili finansal değişim ve risk almak için cesur ve motive olacaksınız. Ekiplere liderlik yapabilir ve idealleriniz için somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdeallerinizi gerçekleştirmek için eş ya da ortağınızın motivasyonu ile önemli adımlar atabilirsiniz. İşinizde önemli bir yatırım için otorite figürleri ile görüşmek için uygun bir gün olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizde hareketli bir gün olacak. Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili önemli kişilerden onay alabilirsiniz. İdeallerinize ulaşmak için ortaklık görüşmeleri yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınızda tutkulu ve risk almak için cesur davranabilirsiniz. Önemli bir ortaklık için sevdiğinizin desteği söz konusu olabilir. Sağlığınız için diyet veya spor programına başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizden alacağınız destek ile günlük yaşantınızda köklü bir değişiklik yapmak için önemli biri ile görüşebilirsiniz. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik evlilik, çocuk vb kararlar alınabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı kullanarak önemli bir iş konusunda risk alabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkinizde köklü değişim yaratacak olumlu bir adım atılabilir. Evinizde sağlamlaştırmak istediğiniz bir işe girişebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde yapmayı düşündüğünüz köklü bir değişiklik için maddi bir karar verebilirsiniz. Bu bir ev almak, satmak, arsa vb olabilir. Sevdiğiniz ile geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayatınız ile ilgili önemli bir karar almak için cesur ve motive olacaksınız. Önemli bir sözleşme, eğitim ya da seyahat söz konusu olabilir. Eviniz ya da aileniz için somut bir maddi yatırım yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün finansal konular ve gelirleriniz ile ilgili önemli adımlar atmak için derin araştırmalar yapabilirsiniz. Sorumluluk alarak hayatınız ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önemli bir sosyal organizasyonda liderlik yapmak için risk alabilir ya da cesaret gösterebilirsiniz. Kendinizi dinlemek ve planlarınız üzerinde çalışmak için kendi başınıza vakte ihtiyacınız var.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili gizli kalmış bir konuyu ortaya çıkarmak ya da bir problemi kökten çözmek için çaba göstereceksiniz. Sosyal çevrenizden biri ideallerinizi gerçekleştirmek için destek verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden önemli ideallerinizi gerçekleştirmeniz, akademik, uluslararası ya da hukuki bir konuyu halletmeniz için destek verebilir. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar alabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova