5 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Gökyüzünde Bugün: Ay Oğlak Burcunda Seyrediyor. Hayatımız ile ilgili sorumluluk aldığımız, strateji, plan, program yaptığımız günlerdir Ay Oğlak günleri. Kariyer odaklı ve resmi işlerle uğraştığımız günlerdir. Kalıcılık, sağlamlık, somut sonuçların elde edilmesi için daha fazla çaba gösterilen bugünde olaylara daha gerçekçi bakabilirsiniz. Biraz karamsar, biraz inatçı davranmak da olası... 

Oğlak burcu kemikler, iskelet sistemi, dizler, dişler ve cilt ile ilişkili olduğu için cilt bakımı, manikür, pedikür daha uzun süre etkili olur. Ayrıca Yoga, masaj vb iskeleti çalıştıran aktivitelerden de daha fazla verim alabilirsiniz.

Ayrıca bu gece yarısı aşk, ilişkiler, estetik, sanat vb ile ilişkili Venüs ile değişimi, transformasyonu, derin korkuları ve karanlıkta kalanı temsil eden Pluto bir araya geliyor.  Uranüs'ten hala etkilenen bu ikili "Aşk ile ilgili görüşlerimizi, zevkimizi, duygularımızı, tutkularımızı değiştirip dönüştürme"ye and içmişler! ilk görüşte aşk, 10. yılda yeniden aşk, beklenmedik aşk gibi temalar gündemde olabilir. 

Hayatın size sunduklarına tepki vermek için değil anlamak için gözlerinizi açın!

Sevgiyle, 

Ayşegül


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili sorumluluk bilinci ile hareket edeceğiniz bugünde önemli kişileri etkileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı estetik ve zarafetle ortaya koyabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bekarsanız çıkacağınız bir uzak seyahat ya da akademik ortamda Aşk’a inanışınızı değiştirecek biri ile tanışabilirsiniz. Eşinizle geleceğe yönelik idealleri paylaşmak bağlarınızı kuvvetlendirecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bir yatırım ya da ortak kazançlar ile ilgili ilerlemenizi hızlandıracak önemli birini finansal stratejileriniz ile etkileme fırsatı bulabilirsiniz. Kredi, sigorta vb. konuları ele almanın tam zamanı.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşiniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkilerinize bakış açınızı değiştirecek bir gün olabilir. Sevgi, ilişki, tutkuyu korkularınızı dönüştürerek, sorumluluk alarak yeniden tanımlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde önemli bir proje üzerinde farklı kişilerle uyum yeteneğinizle bir araya gelebilirsiniz. Aynı anda stratejik ve diplomatik olmayı başarabilir; güçlü kişileri etkileyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hobinizi işe çevirmek, turizm, çocuk ya da gençlere yönelik iş yapmak istiyorsanız; önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Sevgiliniz ile sanatsal ya da romantik bir akşam programı yapmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız bugün ilk adımı atabilirsiniz. Planınızı yapın ve bu işi yapmasını istediğiniz kişi ile görüşün. Aile içinde tüm ilişkileri değiştirecek bir konu ortaya çıkabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merak ettiğiniz ilişkileri derinlemesine araştırmak; sahneye çıkmak ve bilginizi paylaşmak için güzel bir gün. Önemli bir sözleşme için etkilemek istediğiniz otorite figüründen randevu alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Nakit akışınızda köklü bir değişim yaratacak bir projeye imza atabilirsiniz. Bu yaratıcı bir ürün ya da sanatsal bir yatırım olabilir. Önemli birinin bu konuda desteğini almak için görüşebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendiniz, dış görünüşünüz, dış dünyaya tanıttığınız, gösterdiğiniz haliniz ile ilgili köklü bir değişime adım atabilirsiniz. Özellikle aşk ve ikili ilişkilerde daha derin bir bağ kurabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hayattan keyif aldığınız, ruhunuzu dinlendirdiğiniz alanda kendinizi bulacaksınız. Ruhunuzun, bilinçaltınızın dönüşümünde size destek olacak aşk veya kişi ile tanışmanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bekârsanız, bugün sosyal organizasyonlarda zarafetiniz, ilişkilerde ılımlı tavrınızla etkileyiciliğiniz yüksek olacak. İlk görüşte aşık olabilir ya da daha önceden tanıştığınız birine aşk hissedebilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova