6 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken ikili ilişkilerde beklenmedik gerginlikler yaşanabilir. Öğleden itibaren geleceğe yönelik fikir ve gelişim potansiyellerinin konuşulması, fikirleri hayata geçirmek söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Öğleden itibaren ideallerinize ulaşabilmek, felsefenizi, vizyonuzu hayata geçirebilmek için farklı fikirler, yaratıcı kişiler ile görüşebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için bir iş fikrinize aileden destek alabilirsiniz. İş yeri ya da sağlığınız için bir yatırım yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Finansal bir risk almak için uygun sabah olmayabilir. Ailenizle eş, ortak vb konularda konuşmak ve onların inanç ve fikirlerini almak sizin de bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile kendinizi farklı bir pozisyonda bulabilirsiniz. Bugün yapacağınız bir görüşme ile işiniz, pozisyonunuz değişebilir; maaş artışı söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı. Bir hobinizi işe çevirmek ya da bir fikrinizi pazarlamak olabilir. Maddi riskler almak için uygun değil. Bir hobinizin eğitimine başlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde eşinizle ev ve aile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Sevdikleriniz için alışveriş keyif verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşle ya da günlük düzeninizde ilgili beklenmedik kardeşlerinizle zorlukları ortaya çıkarabilir. Bu hafta sonu Kısa seyahatler, eğitimler, arkadaşlar ve ekip çalışmaları bakış açınızı değiştirebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah aşırı pahalı-lüks bir şey için maddi risk alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler gelirlerinize doğrudan yansıyor. Önemli bir görüşme yapmak, zam istemek için güzel bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aile içi ilişkilerde tepkisel davranışlara dikkat etmeniz gereken bir sabah. Kendinize koyduğunuz hedeflere doğru ilerlemek için plan, program strateji geliştirebileceğiniz bir gün olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Bugün özellikle ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni adımlarınız için araştırma ve lobi çalışması yapmanız faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Para ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden evlilik ya da ortaklık için sizinle tanışmayı, fikirlerini paylaşmayı bekleyen biri olabilir. Bugün evde oturmayın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem