6 Şubat 2016 Cumartesi

6 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken ikili ilişkilerde beklenmedik gerginlikler yaşanabilir. Öğleden itibaren geleceğe yönelik fikir ve gelişim potansiyellerinin konuşulması, fikirleri hayata geçirmek söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Öğleden itibaren ideallerinize ulaşabilmek, felsefenizi, vizyonuzu hayata geçirebilmek için farklı fikirler, yaratıcı kişiler ile görüşebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için bir iş fikrinize aileden destek alabilirsiniz. İş yeri ya da sağlığınız için bir yatırım yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Finansal bir risk almak için uygun sabah olmayabilir. Ailenizle eş, ortak vb konularda konuşmak ve onların inanç ve fikirlerini almak sizin de bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile kendinizi farklı bir pozisyonda bulabilirsiniz. Bugün yapacağınız bir görüşme ile işiniz, pozisyonunuz değişebilir; maaş artışı söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı. Bir hobinizi işe çevirmek ya da bir fikrinizi pazarlamak olabilir. Maddi riskler almak için uygun değil. Bir hobinizin eğitimine başlayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde eşinizle ev ve aile ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Sevdikleriniz için alışveriş keyif verebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İşle ya da günlük düzeninizde ilgili beklenmedik kardeşlerinizle zorlukları ortaya çıkarabilir. Bu hafta sonu Kısa seyahatler, eğitimler, arkadaşlar ve ekip çalışmaları bakış açınızı değiştirebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah aşırı pahalı-lüks bir şey için maddi risk alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler gelirlerinize doğrudan yansıyor. Önemli bir görüşme yapmak, zam istemek için güzel bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Aile içi ilişkilerde tepkisel davranışlara dikkat etmeniz gereken bir sabah. Kendinize koyduğunuz hedeflere doğru ilerlemek için plan, program strateji geliştirebileceğiniz bir gün olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. Bugün özellikle ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili yeni adımlarınız için araştırma ve lobi çalışması yapmanız faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Para ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden evlilik ya da ortaklık için sizinle tanışmayı, fikirlerini paylaşmayı bekleyen biri olabilir. Bugün evde oturmayın.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...