7 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Özgünlüğünüzü ortaya koymak isteyebilir; idealist davranabilirsiniz. Arkadaşlarla finansal, otoriter konularda ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Akşam eğlenceli ve romantik bir program yapılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili konularda farkınızı göstermeyi arzu edebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız ile bu konuda çatışabilirsiniz. Akşam saatleri oldukça romantik geçebilir; buzlar eriyor.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş motivasyonunuz hukuki ya da akademik otoritelere takılabilir. Bugün seyahatlerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Akşam gelir dışı kaynaklarınızı arttıracak yaratıcı bir çözüm bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Maddi riskler almaktan kaçınmanız gereken bir gün. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite ve ego çatışmalarından uzak durmalısınız. Romantik bir akşam için sevdiğinizle program yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eşinizle ev ve aile ile ilgili konularda ego, otorite çatışmalarından ve agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Akşama doğru Ev ile ilgili günlük bir işin peşinde koşarken aşka rastlayabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İş yerinizde iletişimde çatışmalardan ve egosal takışmalardan uzak durmanız gereken bir gün. Kısa seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Akşam yakın çevrenizden biri ile oldukça romantik geçebilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani finansal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Akşam eviniz için alışverişe çıkmak havayı yumuşatabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Evde ve ailenize karşı kendi özgürlüğünüzü, ideallerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Agresif tavırlar sadece büyüklerinizi aranızı bozar. Akşam sevdiğinizle romantik bir kaçamak yapın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Öğrenmek, teknoloji, kendinizi ve ideallerinizi ifade etmekten keyif alacağınız bugünde düşünceler yorucu olabilir. Akşam için sevdiğinizle gözlerden ırak bir romantik program iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Maddi, manevi değerleriniz ile ilgili idealist ve özgürlükçü bir tavır içinde olabilirsiniz. Tartışmak için arkadaşlarınız kışkırtabilir. Akşam sosyal bir organizasyonda buzlar eriyor. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yüksek Kariyer motivasyonunuz ve kendinizi, yaratıcılığınızı ve sıra dışılığınızı ortaya koyma arzunuz çatışabilir. Gün sonunda doğru kendinize rahatlamak ve dinlenmek için vakit ayırın.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Bugün kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yarın gerçekleşecek yeni ay öncesinde plan program yapmak iyi gelebilir. Hedefleriniz konusunda fazla agresif bir tutum içinde olabilirsiniz.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova