9 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Salı ve çarşamba günleri boyunca Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerinizi kullanarak potansiyelleri hayata geçirmek için fırsat bulabilirsiniz. Uluslararası işler, eğitimler gündeme gelebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yılın aşk adına şanslı günlerindeyiz. Salı ve çarşamba günleri uzak bir seyahat, eğitim ya da sanatsal bir aktivite esnasında aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir Program yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önümüzdeki iki gün boyunca eviniz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz dekorasyon değişiklikleri için finansal destek bulabilirsiniz. Kredi ya da Ailenizden destek söz konusu olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hem iş hem de özel yaşantınızda yakın ikili ilişkilerinizi geliştirmek ve iletişim kurmak için güzel bir iki gün olacak. Sevdiğinize aşkınızı ilan etmek için duygularınızı rahatlıkla aktarabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün ve çarşamba günü alışveriş yapmak, kendi gündelik rutininizi keyifli hale getirecek bir yatırım yapmak için verimli olabilir. Yine de aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Salı ve çarşamba günleri Aşk ve yaratıcı projeler için özel olacak. Bugünlerde hem şanslı, hem romantik, hem üretken, hem de verimli olabilirsiniz. Eski bir aşk kapıyı çalabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önümüzdeki iki gün boyunca aileniz ve evinizle ilgili yapmak istediğiniz yatırım vb. İç güdülerinizin sesini dinleyebilirsiniz. Aileyle ya da sevgiliyle evde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden önceden tanıdığınız biri Size aşk-ı ilan ederse şaşırmayın. Salı ve çarşamba günleri boyunca aşk, romantizm, sosyallik, kısa seyahatler vb artabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili göstereceğiniz bir gelişimin, uluslararası proje vb. gelirlerinize direk etkisi olacak. Bolluk, bereket, şans açısından salı ve çarşamba günleri yılın olumlu günlerinden olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önümüzdeki iki gün boyunca uluslararası ilişkiler, hukuki, akademik konularda ilişkilerinizi kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Medyada kendinizi göstermeniz söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Salı ve çarşamba günleri boyunca aşk, ilahi konularda yaratıcılığınız ve inaçlarınız kuvvetli olacak. Sevdiğiniz için bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Lüks veya sanatsal bir  yatırım olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evlilik, ortaklık gibi konularda şanslı ve romantik bir gün olacak. Sosyal çevrenizden tanıdığınız birinin ruh eşiniz olduğunu düşünerek açılmak isteyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova