9 Şubat 2016 Salı

9 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Salı ve çarşamba günleri boyunca Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerinizi kullanarak potansiyelleri hayata geçirmek için fırsat bulabilirsiniz. Uluslararası işler, eğitimler gündeme gelebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yılın aşk adına şanslı günlerindeyiz. Salı ve çarşamba günleri uzak bir seyahat, eğitim ya da sanatsal bir aktivite esnasında aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir Program yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önümüzdeki iki gün boyunca eviniz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz dekorasyon değişiklikleri için finansal destek bulabilirsiniz. Kredi ya da Ailenizden destek söz konusu olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hem iş hem de özel yaşantınızda yakın ikili ilişkilerinizi geliştirmek ve iletişim kurmak için güzel bir iki gün olacak. Sevdiğinize aşkınızı ilan etmek için duygularınızı rahatlıkla aktarabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün ve çarşamba günü alışveriş yapmak, kendi gündelik rutininizi keyifli hale getirecek bir yatırım yapmak için verimli olabilir. Yine de aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Salı ve çarşamba günleri Aşk ve yaratıcı projeler için özel olacak. Bugünlerde hem şanslı, hem romantik, hem üretken, hem de verimli olabilirsiniz. Eski bir aşk kapıyı çalabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önümüzdeki iki gün boyunca aileniz ve evinizle ilgili yapmak istediğiniz yatırım vb. İç güdülerinizin sesini dinleyebilirsiniz. Aileyle ya da sevgiliyle evde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden önceden tanıdığınız biri Size aşk-ı ilan ederse şaşırmayın. Salı ve çarşamba günleri boyunca aşk, romantizm, sosyallik, kısa seyahatler vb artabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili göstereceğiniz bir gelişimin, uluslararası proje vb. gelirlerinize direk etkisi olacak. Bolluk, bereket, şans açısından salı ve çarşamba günleri yılın olumlu günlerinden olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önümüzdeki iki gün boyunca uluslararası ilişkiler, hukuki, akademik konularda ilişkilerinizi kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Medyada kendinizi göstermeniz söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Salı ve çarşamba günleri boyunca aşk, ilahi konularda yaratıcılığınız ve inaçlarınız kuvvetli olacak. Sevdiğiniz için bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Lüks veya sanatsal bir  yatırım olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evlilik, ortaklık gibi konularda şanslı ve romantik bir gün olacak. Sosyal çevrenizden tanıdığınız birinin ruh eşiniz olduğunu düşünerek açılmak isteyebilirsiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...