4 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları

Gökyüzünde Bugün: 

Ay Yay Burcunda! Öğle saatlerinde Jüpiter ile etkileşimde olacak. Ancak kesinleşen başka bir açı yok. Cumartesi kesinleşecek Güneş- Mars karesinin agresif etkilerini geceden itibaren hissetmeye başlayabiliriz. 
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinizi neşeli, olumlu, iyimser hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde bu ruh hali biraz abartılı olabilir. Önemli yeni bir girişimden uzak durmalısınız. Akademik, hukuki işler tamamlanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız, ortak gelirler, sigorta, kredi vb konular gündemde olacak. Öğle saatlerinde aşırı risk almaya meyilli olabilirsiniz. Elinizdeki işleri toparlamanız faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşiniz ya da ortağınızla neşeli, iyimser, ileri görüşlü olabilirsiniz. Öğleye doğru abartılı özgürlük istekleri doğabilir. Birlikte spor yapmak, geleceğe yönelik plan ve hayaller paylaşılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş ile ilgili seyahatler, uluslararası ya da hukuki konular gündemde olabilir. Öğle saatlerinde rutinden çıkma ve özgür hareket etme arzunuz yüksek olabilir. Sağlık kontrolü yapılabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcılık, aşk, çocuklar söz konusu olunca Iyimser ve idealist olabilirsiniz. Gün ortasında borsa vb Risk almaya yatkın olacaksınız. Sportif ve adrenalin içeren aktiviteler keyif verecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde özgürlük istediğiniz bir gün olabilir. Ailenize karşı bu duygularınızı öğle saatlerinde abartılı bir şekilde aktarabilirsiniz. arkadaşlarınızla evde eğlenceli bir program yapmak isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün yakın çevrenizle eğlenceli bir kısa seyahate, maceraya atılmak isteyebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz yüksek olacak. Yeni bir sözleşme, anlaşmadan ziyade işlerinizi tamamlamalısınız. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün gelirleriniz ve diğer finansal konularda daha özgür, daha idealist ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Özellikle öğle saatlerinde aşırı harcamalar ve risk almamaya dikkat etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi geliştirmek, yeni bilgiler öğrenmek, yeni kültürler tanımak, özgür hissetmek arzusundasınız. Gün ortasında kariyeriniz ile ilgili konularda kışkırtmalara gelmemeye dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendi içinizde idealleriniz ve vizyonunuzu hayata geçirmek için plan, program yapabilirsiniz. Hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz. İnançlarınıza yönelmek, dua, meditasyon vb iyi gelebilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gün boyunca benzer hayat felsefelerini paylaştığınız kişilerle bir arada olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Umutlarınız ve isteklerinizde aşırı idealist davranabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili dışa dönük ve iyimser bir gün olacak. İdealist yapınız öğle saatlerinde aşırılara kaçabilir. İşiniz ile ilgili biraz daha fazla özgürlük ve adrenalin isteyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova