Temel Seviye Astroloji Eğitimi Başlıyor!

"Koza Kelebeği Bilmez" 


"Kaderini ancak sen keşfedebilirsin, senin için hazırlanmış yolu ancak sen bilebilirsin. Orası kalbinin seni davet ettiği yoldur.Nasıl ki koza kelebeği bilmez, halbuki kaderidir onun kelebek olmak. Ancak cesur olursa, cesaret ederse bir yumağın içinde sıkışmış kalmışlıktan, kabuğunu kırarak gökyüzüne, özgürlüğe kanat çırpar."


Robin Sharma


Yer küreye "Merhaba!" dediğimiz ve ilk nefesimizi aldığımız an'dan itibaren yaşam amacımızı, bu dünyadaki "görevimizi" ve "ödevlerimizi" çözmeye çalışıyoruz. Doğum (Natal) Haritamız ise hayatımızın pin kodu'nu içeren bir kullanma kılavuzu. Kaderimiz ve karşımıza çıkan yol ayrımlarında potansiyel yollardan hangisini seçeceğimiz bize kalmış. Ancak potansiyel yolları keşfetmek elimizde! 
Gök yüzünün sunduğu bu fırsatı değerlendirmeye hazır mısın? 


Astroloji dilini, sanatını ya da ilmini kullanarak öngörüm yapabilmek için "Temel Seviye Astroloji" bilgisinin çok iyi bilmek gerek. Kendinizi, insanı, doğayı, gökyüzünü tanımak ve anlamak için en eski bilgilerden en yeni tekniklere kadar her türlü deneyimi öğrenmek ve insanın iç katmanlarını keşfetmek için 32 haftalık bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuğun sonunda yolcu olarak kendini ve tüm derinliklerini, kendi ışığınla keşfetmeyi öğreneceksin. 


Yol burada bitmiyor.. Eğer yolculuğa devam etmek istersen Orta ve İleri Seviye Eğitimleri ile geleceğe yönelik öngörü yapma ve danışmanlık tekniklerini öğrenebilirsin. Bilgiler: 

Başlangıç Tarihi: 16 Şubat 2016 Salı

Saatler: Her Salı 10:30-13:30 


Yer: Cumhuriyet Caddesi No: 125 

Dar İş Hanı K: 9 D:9 Harbiye / Şişli 

Süre: Toplam 32 Hafta 

(İlk Dönem 16 Hafta ile yaz tatiline girecektir.)

Ücret: 300TL (4 Ders) 


Kayıt ve Bilgi için: info@aysegulkuyumcuturker.com; 05327851735Eğitmen: 


Astrolog4 Haziran 1981 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker, Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. Zeynep Süzmen Şen ile başladığı Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. 2012’den bu yana Profesyonel Astroloji Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışan Türker, AstroArt Okulunda Astro Psikoloji eğitimleri; Benjamin Dykes ile Öngörü Yöntemleri seminerlerini tamamlamıştır. Halen Akşam Gazetesi, Bast Home ve Pudra.com ‘da Astrolog olarak öngörülerini yazmaktadır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova