10 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinize güvenerek, enerjinizi ve motivasyonunuzu ideallerinize yönelik hareketler için kullanabilirsiniz. Öğleden itibaren otorite figürlerinden destek alarak somut adımlar atılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınızla risk almak isteyebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde daha cesur olabilirsiniz; aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra daha sağlam kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğinizle ya da ortağınızla birlikte sosyal organizasyonlarda yer almak; birlikte sportif aktivitelere katılmak isteyebileceğiniz bir sabah olacak. Sağlam ilişkiler kurabileceğiniz bir öğleden sonra.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işiniz ile ilgili konularda atak, cesur ve motive olabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde hareketli bir sabah geçebilir. Günün ikinci yarısında somut adımlar atmak için risk alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu sabah ideallerinize ulaşmak için cesur ve atak olabilirsiniz. Spekülatif riskler almak isteyebilirsiniz. Akşama doğru sevdiğiniz ya da çocuklarla ilgili geleceğe yönelik somut girişimler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ya da emlak işleri için gelir dışı kaynak ya da ortak gelirlerinizi kullanarak almak istediğiniz riskler için ailenizden destek alabilirsiniz. Öğleden sonra aile büyüğü onay verebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Uluslararası ya da vizyoner bir ortaklığa imza atmak için risk almak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla açık konuşmalar yapmak kolay olacak. Gün sonuna doğru işler daha netleşecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinde oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Sabah finansal konularda atak ve kararlı olabilirsiniz. Öğleden itibaren otorite figürlerinden maddi risk isteklerinize onay alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Enerjik ve adrenalini yüksek bir gün. Sabah saatlerinde sportif aktiviteler, sevdiğiniz işlere uğraşmak keyif verebilir. Günün ikinci yarısında kararlılık ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ile ilgili işlerinizi ele almak ya da evden çalışmak için uygun bir gün olacak. Kendi başınıza kafanızdaki proje planlarınızı gerçekleştirmek için motive ve kararlılıkla hareket edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve hareketlilik yoğun olacak. Sabah saatlerinde arkadaşlarla ya da sosyal organizasyonlarda aktif bir programda yer alabilirsiniz. Önemli birinin desteği için öğleden sonra uygun olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda cesur ve kararlı olacağınız bugünde kariyeriniz ile ilgili riskler almak isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren üstlerinizden birinin maddi desteğini alabilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova