9 Mart 2016 Çarşamba

10 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendinize güvenerek, enerjinizi ve motivasyonunuzu ideallerinize yönelik hareketler için kullanabilirsiniz. Öğleden itibaren otorite figürlerinden destek alarak somut adımlar atılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınızla risk almak isteyebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde daha cesur olabilirsiniz; aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra daha sağlam kararlar alınabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğinizle ya da ortağınızla birlikte sosyal organizasyonlarda yer almak; birlikte sportif aktivitelere katılmak isteyebileceğiniz bir sabah olacak. Sağlam ilişkiler kurabileceğiniz bir öğleden sonra.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işiniz ile ilgili konularda atak, cesur ve motive olabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde hareketli bir sabah geçebilir. Günün ikinci yarısında somut adımlar atmak için risk alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bu sabah ideallerinize ulaşmak için cesur ve atak olabilirsiniz. Spekülatif riskler almak isteyebilirsiniz. Akşama doğru sevdiğiniz ya da çocuklarla ilgili geleceğe yönelik somut girişimler olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ya da emlak işleri için gelir dışı kaynak ya da ortak gelirlerinizi kullanarak almak istediğiniz riskler için ailenizden destek alabilirsiniz. Öğleden sonra aile büyüğü onay verebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Uluslararası ya da vizyoner bir ortaklığa imza atmak için risk almak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla açık konuşmalar yapmak kolay olacak. Gün sonuna doğru işler daha netleşecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinde oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Sabah finansal konularda atak ve kararlı olabilirsiniz. Öğleden itibaren otorite figürlerinden maddi risk isteklerinize onay alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Enerjik ve adrenalini yüksek bir gün. Sabah saatlerinde sportif aktiviteler, sevdiğiniz işlere uğraşmak keyif verebilir. Günün ikinci yarısında kararlılık ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ile ilgili işlerinizi ele almak ya da evden çalışmak için uygun bir gün olacak. Kendi başınıza kafanızdaki proje planlarınızı gerçekleştirmek için motive ve kararlılıkla hareket edebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişim ve hareketlilik yoğun olacak. Sabah saatlerinde arkadaşlarla ya da sosyal organizasyonlarda aktif bir programda yer alabilirsiniz. Önemli birinin desteği için öğleden sonra uygun olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Finansal konularda cesur ve kararlı olacağınız bugünde kariyeriniz ile ilgili riskler almak isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren üstlerinizden birinin maddi desteğini alabilirsiniz.13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...