12 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile 6 Nisan'a kadar ilişkilerinizde hoşgörü, fedakarlık, affetmek ön plana çıkacak. Masalsı aşklar, sinema filmleri, İlham veren sanatsal aktiviteler keyif verecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün Venüs Balık Burcu'na geçiyor. 6 Nisan'a kadar Sosyal organizasyonlarda Yardımlaşma faaliyetlerinde bulunabilir; Arkadaşlarınıza karşı merhametli ve fedakar olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili daha yaratıcı, İlham bulabileceğiniz ve fedakar bir dönem başlıyor. Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile 6 Nisan'a kadar hayal gücünüzün sınırları ortadan kalkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hedef ve İdeallerinizi hayata geçirmenize destek yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile uluslararası ve akademik alanda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

6 Nisan'a kadar Aileniz , eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirleriniz; kredi, miras,sigorta vb gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili fedakar, hoşgörülü, verici olacağınız bir dönem başlıyor.  

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile 6 Nisan'a kadar ikili ilişkilerinizde hoşgörülü, fedakar ve merhametli olacağınız; romantik bir dönem başlıyor. Gerçeklikten uzaklaşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

6 Nisan'a kadar Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile iş yaşamınızda yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ekiplerle birlikte fedakarlık ve ilham gücünü birleştirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sanatsal yaratıcılığın ve Romantizmin doruklarında bir dönem başlıyor. Venüs'ün Balık Burcu'nda bulunacağı 6 Nisan'a kadar ikili ilişkilerinizde fedakar, merhametli ve şefkatli olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile birlikte evinizde dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz. İlham gücünüz ve yaratıcılığınız yüksek olacak. Aile içi küslükler bitiyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinizle romantik kaçamaklar, İlham veren kısa seyahatler ya da eğitimlere katılabilirsiniz. 6 Nisan'a kadar kardeşler ve yakın akrabalara karşı hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Venüs'ün Balık Burcu'na geçişi ile birlikte yaratıcı projelerden para kaynakları yaratabilir ya da sanatsal yaratımlarınızdan kazanabilirsiniz. 6 Nisan'a kadar maddi hayaller kurabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Venüs'ün Burcunuza geçişi ile daha merhametli, şefkatli, hoşgörülü ve fedakar davranabilirsiniz. 6 Nisan'a kadar İdeallerinize ulaşmak için hayaller kurabilir; romantik olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova