13 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu pazar keyif, rahatlık, güven arzusu ön planda olacak. Sabah saatlerinde yeme içme konularında aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Dinlenmek için sanatsal aktiviteler seçebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken kendinizi duygusal, keyifli,güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Hobileriniz ve hayattan keyif aldığınız işlere vakit ayırabilir; Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                Gün boyunca keyif yapmak ve rahatlamak isteğiniz ön planda olacak. Ailenizle ya da evinizde Günlük işlerle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren kariyerinizi ilgilendiren konulara eğilebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla keyif yapmak, huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın. Öğleden itibaren birlikte uluslararası, hukuki ya da akademik konulara eğilebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili rahat ve huzurlu olmayı arzu ediyorsunuz. Sabah  sözleşme, anlaşma vb ile uğraşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında bir aile büyüğünün maddi desteği rahatlatacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Geleceğe yönelik arzularınıza ulaşmak için abartılı duygusal adımlar atmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren eşiniz ya da ortağınızın desteği ile olaylara daha pozitif bakabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Finansal olarak kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bugünde keyfiniz için ekstra harcamalarda bulunmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili olumlu parasal gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eş ve ortağınızla ilişkinizde huzur, rahatlık ve güven arayışında olabilirsiniz. Birlikte arkadaşlarla yeme içme ve keyif programı yapılabilir. Romantik bir öğleden sonra olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah İşinizi geliştirmek bir yandan da rahat ve güvende hissettiğiniz rutinde kalmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren Aile büyüklerinden birinin desteği ile rahatlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğiniz, çocuklar ya da hayatta Size keyif veren hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu sabah Yeme içmeyi abartmamalısınız. Öğleden itibaren kısa bir kaçamak ysıkavu

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün evde oturup keyif yapmak ve Evinizi konforundan yararlanmak, rahatlamak isteyebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren eviniz için dekoratif obje alışverişi keyif verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sabah saatlerinden itibaren pazar gününü yakın akrabalarla ya da kardeşlerle yeme İçme seyahatleri, keyifli sohbetler ile geçirebilirsiniz. Eşinizle duygularınızı konuşmak rahat olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem