13 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu pazar keyif, rahatlık, güven arzusu ön planda olacak. Sabah saatlerinde yeme içme konularında aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Dinlenmek için sanatsal aktiviteler seçebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken kendinizi duygusal, keyifli,güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Hobileriniz ve hayattan keyif aldığınız işlere vakit ayırabilir; Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                Gün boyunca keyif yapmak ve rahatlamak isteğiniz ön planda olacak. Ailenizle ya da evinizde Günlük işlerle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren kariyerinizi ilgilendiren konulara eğilebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınızla keyif yapmak, huzurlu vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yeme içmeyi abartmayın. Öğleden itibaren birlikte uluslararası, hukuki ya da akademik konulara eğilebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili rahat ve huzurlu olmayı arzu ediyorsunuz. Sabah  sözleşme, anlaşma vb ile uğraşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında bir aile büyüğünün maddi desteği rahatlatacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Geleceğe yönelik arzularınıza ulaşmak için abartılı duygusal adımlar atmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren eşiniz ya da ortağınızın desteği ile olaylara daha pozitif bakabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Finansal olarak kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bugünde keyfiniz için ekstra harcamalarda bulunmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili olumlu parasal gelişmeler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Eş ve ortağınızla ilişkinizde huzur, rahatlık ve güven arayışında olabilirsiniz. Birlikte arkadaşlarla yeme içme ve keyif programı yapılabilir. Romantik bir öğleden sonra olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah İşinizi geliştirmek bir yandan da rahat ve güvende hissettiğiniz rutinde kalmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren Aile büyüklerinden birinin desteği ile rahatlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğiniz, çocuklar ya da hayatta Size keyif veren hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu sabah Yeme içmeyi abartmamalısınız. Öğleden itibaren kısa bir kaçamak ysıkavu

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün evde oturup keyif yapmak ve Evinizi konforundan yararlanmak, rahatlamak isteyebilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren eviniz için dekoratif obje alışverişi keyif verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sabah saatlerinden itibaren pazar gününü yakın akrabalarla ya da kardeşlerle yeme İçme seyahatleri, keyifli sohbetler ile geçirebilirsiniz. Eşinizle duygularınızı konuşmak rahat olacak.