15 Mart 2016 Salı

15 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün bilinçaltınızda sizi rahatsız eden düşünceleri, geçmişten gelen fikirleri temizleme, arınma ve şifalanma çalışmaları yapmak için güzel bir gün. Kariyer ile ilgili  düşüncelerinizi değerlendirebilirsiniz.
Boğa:
Arkadaşlarınızla iletişimin hareketleneceği; sosyal organizasyonlarda zihinsel fonksiyonlarda görev alabileceğiniz bir gün olacak. Yardımlaşma ve şifalanma çalışmaları yapmanız faydalı olacaktır.
İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili konularda duygularınız ve mantığınızın birlikte çalışacağı, ilham dolu bir gün olacak. Kendinizi ortaya koyacağınız bugünde toplumda zihninizle liderlik pozisyonları alabilirsiniz.
Yengeç:
İdealleriniz, hayat felsefeniz, vizyonunuz gibi konularda duygularınız, fikirleriniz ve sezgileriniz aynı düzlemde yer alacak. Kendinizi, ruhunuzu şifalandırmak için uzak seyahatler planlayabilirsiniz.
Aslan:
Yaşam, başlangıçlar- bitişler, ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda zihin açıcı bir gün geçirebilirsiniz. Ölüm ve korkularınız üzerine gidebileceğiniz; ruhsal çalışmalar için uygun olacak.
Başak:
İkili ilişkilerde duygularınızı karşınızdaki kişi ile paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Karşılıklı iletişim ile problemlerin üstesinden gelmek daha kolay olabilir. İlişkilerde şifa çalışmaları yapılabilir.
Terazi:
Sabah saatlerinden itibaren işiniz ile ilgili konularda iletişimin yoğun olacağı bir güne başlıyorsunuz. Zihinsel olarak yoğun geçecek bugünde ruhsal ve fizyolojik sağlık için şifa çalışmalarına balşanabilir.
Akrep:
Yaratıcılığınızı kullanarak zihninizi dinlendirmenin ve şifalanmanın gücünü içinizde hissedin. Hobilerinize vakit ayırmak bugün daha önemli. Çocuklarınızı düşünerek onlara çözüm üretebilirsiniz.
Yay:
Aile, ev, yuva, ülkeniz ile ilgili konulara karşı duyarlı ve çözüm üretme arzusunda olacağınız bir gün. Aile bireyleri arasında iletişim sabah saatlerinden itibaren yoğun olabilir. Bir akrabanın şifalanmasını sağlayabilirsiniz.
Oğlak:
Günün ilk saatlerinden itibaren iletişimin yoğun olacağı bir güne uyanıyorsunuz. Resmin bütününü görmek, duygular ve mantığı dengelemek bugün daha kolay. Kişisel gelişim seminerlere katılabilirsiniz.
Kova:
Maddi konularda bilgi akışının yoğun olacağı ve otorite figürlerinden alacağınız destek ile daha rahat ilerleyeceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi güvende hissetmek, sahip olduklarınız ile ilgili şifa çalışmaları yapılabilir.
Balık:
Zihinsel olarak hareketli bir gün geçireceksiniz. Duygular ve mantığın dengelenebileceği bugünde ileitşim daha rahat akıyor. Sosyal çevrenizden güçlü kişilerin desteği rahatlatacak.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...