15 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün bilinçaltınızda sizi rahatsız eden düşünceleri, geçmişten gelen fikirleri temizleme, arınma ve şifalanma çalışmaları yapmak için güzel bir gün. Kariyer ile ilgili  düşüncelerinizi değerlendirebilirsiniz.
Boğa:
Arkadaşlarınızla iletişimin hareketleneceği; sosyal organizasyonlarda zihinsel fonksiyonlarda görev alabileceğiniz bir gün olacak. Yardımlaşma ve şifalanma çalışmaları yapmanız faydalı olacaktır.
İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili konularda duygularınız ve mantığınızın birlikte çalışacağı, ilham dolu bir gün olacak. Kendinizi ortaya koyacağınız bugünde toplumda zihninizle liderlik pozisyonları alabilirsiniz.
Yengeç:
İdealleriniz, hayat felsefeniz, vizyonunuz gibi konularda duygularınız, fikirleriniz ve sezgileriniz aynı düzlemde yer alacak. Kendinizi, ruhunuzu şifalandırmak için uzak seyahatler planlayabilirsiniz.
Aslan:
Yaşam, başlangıçlar- bitişler, ortak gelirler, gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda zihin açıcı bir gün geçirebilirsiniz. Ölüm ve korkularınız üzerine gidebileceğiniz; ruhsal çalışmalar için uygun olacak.
Başak:
İkili ilişkilerde duygularınızı karşınızdaki kişi ile paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Karşılıklı iletişim ile problemlerin üstesinden gelmek daha kolay olabilir. İlişkilerde şifa çalışmaları yapılabilir.
Terazi:
Sabah saatlerinden itibaren işiniz ile ilgili konularda iletişimin yoğun olacağı bir güne başlıyorsunuz. Zihinsel olarak yoğun geçecek bugünde ruhsal ve fizyolojik sağlık için şifa çalışmalarına balşanabilir.
Akrep:
Yaratıcılığınızı kullanarak zihninizi dinlendirmenin ve şifalanmanın gücünü içinizde hissedin. Hobilerinize vakit ayırmak bugün daha önemli. Çocuklarınızı düşünerek onlara çözüm üretebilirsiniz.
Yay:
Aile, ev, yuva, ülkeniz ile ilgili konulara karşı duyarlı ve çözüm üretme arzusunda olacağınız bir gün. Aile bireyleri arasında iletişim sabah saatlerinden itibaren yoğun olabilir. Bir akrabanın şifalanmasını sağlayabilirsiniz.
Oğlak:
Günün ilk saatlerinden itibaren iletişimin yoğun olacağı bir güne uyanıyorsunuz. Resmin bütününü görmek, duygular ve mantığı dengelemek bugün daha kolay. Kişisel gelişim seminerlere katılabilirsiniz.
Kova:
Maddi konularda bilgi akışının yoğun olacağı ve otorite figürlerinden alacağınız destek ile daha rahat ilerleyeceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi güvende hissetmek, sahip olduklarınız ile ilgili şifa çalışmaları yapılabilir.
Balık:
Zihinsel olarak hareketli bir gün geçireceksiniz. Duygular ve mantığın dengelenebileceği bugünde ileitşim daha rahat akıyor. Sosyal çevrenizden güçlü kişilerin desteği rahatlatacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem