16 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinizde önemli bir işe girişmek, önemli biriyle görüşmek yada yeni bir alanda faaliyette başlıyor olabilirsiniz. Bugün hem eşinize ben de iş ortamınız da geliştirmek için güzel bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayatınızı değiştirecek bir gün olabilir.  Yaratıcılığınızı ortaya koyarak hedeflerinize ulaşmak için doğru kişiye kendinizi tanıtabilirsiniz. Aşk ve Romantizmi yeniden tanımlayacaksınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün aile büyüklerinden birinin maddi desteği ya da bir emlak yatırımı fırsatı yakalayabilirsiniz. Evinizi ya da arasanızı satın almak isteyen biri çıkabilir. Aile işiniz için kredi çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Önemli bir ortaklık için imza atabilirsiniz. Telefon trafiği yoğun. Kendinizi geliştirebileceğiniz ve büyüyeceğiniz bu ortaklık ile eğitim, seyahat ve organizasyonlar ortaya çıkabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşinizi geliştirmek, daha çok kazanmak, ekibinizi büyütmek ve iş yerinizi büyütmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir sektör lideri ile görüşebilir; önemli bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Sevdiğinizle aşkınızı tazeleyebilir; aşka düşebilir ya da bebek haberi alabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz yaratıcı bir hobi için bir üstad ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bir aile büyüğünün Size bıraktığı bir sırrı ortaya çıkabilir. Bugün aile kökleriniz ile ilgili bilmediğiniz bir gerçeğe ulaşabilirsiniz. Bakımını üstlendiğiniz biri iyileşebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bildiklerinizi ve fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için harika bir gün. İkna kabiliyetiniz kadar liderlik özelliğiniz ile ekipleri rahatlıkla yönetebilirsiniz. Eğitim, seminer vermek isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde yakaladığınız gelişim fırsatları sonunda meyvelerini vermeye başlıyor. Bugün ilk ya da son adımlarını atacağınız bir projenin finansal geri dönüşü yüksek olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendi gelişiminiz için akademik bir program, hukuki bir konunun düzeltilmesi ya da uluslararası bir konuda güçlü biri ile kontak kurabilirsiniz. Sizin lehinize bir adım atılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aklınızdaki bir projeyi hayata geçirmek için gerekli maddi yatırımı alabilirsiniz. Bugün henüz açıklamak istemediğiniz projeleri gizli ya da saklı görüşebilir ve el sıkışabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizden güçlü biri ile önemli bir ortaklığa imza atabileceğiniz bir gün olacak. Evliyseniz eşiniz vasıtası ile sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem