17 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu gün Aile, yuva, memleket gibi konular ön planda olacak. Sabah Kariyer ile ilgili güçlü kişilerle zorluk yaşayabilir ya da beklenmedik olaylar karşısında agresif tepkiler verebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Akademik ve hukuki alanlarda otorite figürleri İle zıtlaşmaktan kaçınmalısınız. Geçmişte bir arkadaşınızla yaşadınız yaralayıcı bir olayı tamir etmek için güzel bir gün olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelirlerinizle ilgili muhafazakar bir tutum sergilemek isteyebilirsiniz; beklenmedik olaylar sizi zorlayabilir. Kariyerinizde geçmişte program yapmış bir konunun çözülmesi söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün duygu ve ego çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. İşiniz ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Duygusal davranarak ideolojinizi savunmak adına kırıcı olmaktan çekinmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde güçlü birinin otoriter tavrı zorlayabilir. Ani bir seyahat yada seyahatte aksaklık ortaya çıkabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda geçmişten gelen bir problemi çözebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Özellikle arkadaşlarız konusunda daha duygusal ve korumacı hissetseniz de, eşiniz yada Ortağınızla empati ve iletişimle, geçmişte problem yaratan bir yarayı kapatmanın tam zamanı. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinizde sezgilerinize güvenerek İlerlemek isteyebilir ancak ailevi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili geçmişten gelen bir probleme şifa arayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İnançlarınız ve hayat görüşünüz başkaları tarafından ikna edilerek değiştirilmeye çalışmak zorlayabilir. Çocuklarınız yada sevdiğinizi dinleyerek, dertlerine derman olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabahın erken saatlerinde kariyeriniz ile ilgili finansal Sezgileriniz kuvvetli olacak. Bugün Finansal riskler almaktan kaçınmalı ve akşam aile problemlerine çözüme yoğunlaşmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinize karşı şevkatli ve duygusal olabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili şaşırtıcı gelişmelerin ve egonuzun bunun önüne geçmesine izin vermeyin. Konuşarak geçmiş yaraları sarabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş ile ilgili iletişim de dikkatli olmanız gereken bir gün. Beklenmedik koşullara karşı hazırlıklı olmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sezgilerinize ve fikirlerinize değer verin. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde geçmişte yaşadığınız sevgilerden, çocuklarınızla anılarınızdan huzur duyabilirsiniz. Maddi risklerden kaçınmalısınız. İlişkilerde iletişim en büyük ilaç olacak.

Aysegul Kuyumcu Turker