17 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu gün Aile, yuva, memleket gibi konular ön planda olacak. Sabah Kariyer ile ilgili güçlü kişilerle zorluk yaşayabilir ya da beklenmedik olaylar karşısında agresif tepkiler verebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Akademik ve hukuki alanlarda otorite figürleri İle zıtlaşmaktan kaçınmalısınız. Geçmişte bir arkadaşınızla yaşadınız yaralayıcı bir olayı tamir etmek için güzel bir gün olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelirlerinizle ilgili muhafazakar bir tutum sergilemek isteyebilirsiniz; beklenmedik olaylar sizi zorlayabilir. Kariyerinizde geçmişte program yapmış bir konunun çözülmesi söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün duygu ve ego çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. İşiniz ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Duygusal davranarak ideolojinizi savunmak adına kırıcı olmaktan çekinmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde güçlü birinin otoriter tavrı zorlayabilir. Ani bir seyahat yada seyahatte aksaklık ortaya çıkabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda geçmişten gelen bir problemi çözebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Özellikle arkadaşlarız konusunda daha duygusal ve korumacı hissetseniz de, eşiniz yada Ortağınızla empati ve iletişimle, geçmişte problem yaratan bir yarayı kapatmanın tam zamanı. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyerinizde sezgilerinize güvenerek İlerlemek isteyebilir ancak ailevi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili geçmişten gelen bir probleme şifa arayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İnançlarınız ve hayat görüşünüz başkaları tarafından ikna edilerek değiştirilmeye çalışmak zorlayabilir. Çocuklarınız yada sevdiğinizi dinleyerek, dertlerine derman olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabahın erken saatlerinde kariyeriniz ile ilgili finansal Sezgileriniz kuvvetli olacak. Bugün Finansal riskler almaktan kaçınmalı ve akşam aile problemlerine çözüme yoğunlaşmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğinize karşı şevkatli ve duygusal olabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili şaşırtıcı gelişmelerin ve egonuzun bunun önüne geçmesine izin vermeyin. Konuşarak geçmiş yaraları sarabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İş ile ilgili iletişim de dikkatli olmanız gereken bir gün. Beklenmedik koşullara karşı hazırlıklı olmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sezgilerinize ve fikirlerinize değer verin. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde geçmişte yaşadığınız sevgilerden, çocuklarınızla anılarınızdan huzur duyabilirsiniz. Maddi risklerden kaçınmalısınız. İlişkilerde iletişim en büyük ilaç olacak.

Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova