18 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren kendi keyfiniz, rahatınız ve eğlenceniz ön planda olabilir. Akşam saatlerine doğru geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için motive olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ailenizle evde, hayatın tadını çıkarmak, misafir ağırlamak ve evin kralı olmak için güzel bir gün olacak. Ailenizle ortak gelirler ve emlak işleri ile ilgili akşama doğru Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bugün sosyal ve iletişim hareketli geçebilir. Kendinizi keyifli hissedeceğiniz kısa seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru eşinizle sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Güvende, rahat ve keyifli hissedebilir; lüks ve konforlu ürünler için alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru İşinizle ilgili maddi konularda yaratıcı çözümler bulabilir, Risk alabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendinizi güvenle ortaya koyabileceğiniz, ilişkilerde dürüstlüğü ön plana alacağınız bir gün olabilir. Akşam saatlerinde hayatın tadını çıkarabileceğiniz, romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi şımartmak ve rahatlamak için güzel bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Akşama doğru evinizde hareketli bir organizasyon yapabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarla ya da sosyal organizasyonlarda keyifli ve eğlenceli bir program yapabilirsiniz. Yaratıcı projelerde yer almak keyif verecek. Akşam aktif ve efor gerektiren aktivitelere katılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler üzerinde çalışmak için verimli bir gün olacak. Akşam saatlerinde finansal riskler almak konusunda cesur olabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayat felsefeniz, vizyonunuz ve ideallerinizi ortaya koymakta dürüstlük, cesaret ve kendinize güvenle hareket edebilirsiniz.Enerjiniz ve cesaretiniz akşam saatlerinde daha yüksek olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınız, yatırımlar ve ortak gelirleriniz ile ilgili kendinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Harekete geçmek için erken olduğunu düşünseniz de plan yapabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eşiniz ve yakın ilişkilerinizde birlikte eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak istediğiniz bir gün olacak. Romantik ve aşk dolu anlar yaşanabilir. Akşam arkadaşlarınız ile program yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde ve günlük rutininize eğlence katabileceğiniz bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz projeler çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda motive olabilirsiniz.Sent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem