19 Mart Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün keyif ve eğlenceyi ön planda tutabilirsiniz. Sabah saatlerinde sevdiğinizle romantik ve uzak bir seyahat, geleceğe yönelik adımlar   planlayabilirsiniz. Öğleden sonra süprizler şaşırtacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken eviniz ve ailenizle ilgili geleceği yönelik ortak maddi kararlar alabilirsiniz. Akşama doğru ailenizle ilgili alacağınız şaşırtıcı bir haber, bir sır keyfinizi yerine getirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle birlikte eğlenceli bir gün isteyebilirsiniz .Ortağınızla geleceğe yönelik somut adımlar atmanın tam zamanı. Arkadaşlarla süpriz bir plan yapılabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün. İş yerinizde üstlerinizden birinin desteğini alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendi istek ve arzularınızın ön planda olacağı bugünde sevdiğiniz ve çocuklarınız ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Öğleden sonra Sıradışı felsefelerinizi aktarabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah kendi başınıza keyif yaparak güne başlamak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği rahatlamanızı sağlayacak. Kredi vb konularda Süpriz çözümler görebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirme arzusunda olabilirsınız. Sabah saatlerinde önemli bir sözleşme imza atmanız olası. Günün ikinci yarısında ikili ilişkilerde sürprizler olabilir

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken kariyerinizde kendinizi güvende hissetmek için maddi bir konuda somut adım atabilirsiniz. Öğleden sonra İş yerinizde Şaşırtıcı olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İdeallerinize yönelik sorumluluk olarak ve kendinize güvenerek hareket edebileceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Günün ikinci yarısında inovatif ve orjinal çözümler için beyin fırtınaları yapılabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu sabah ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğünüzün fedakârlığı ile keyifli ve güvende hissedebilirsiniz.  Öğleden sonra evde süpriz gelişmeler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken sosyal çevrenizden bir otorite figürünün vereceği destek ile İkili ilişkilerinizde kendinize güvenerek rahat hissedebilirsiniz. Öğleden sonra Süpriz bir haber eşinizi şaşırtabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bu sabah kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü sizin çalışma ortamınızda daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayabilir. Günün ikinci yarısında finansal  bir süpriz mutlu edecek.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova