19 Mart Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün keyif ve eğlenceyi ön planda tutabilirsiniz. Sabah saatlerinde sevdiğinizle romantik ve uzak bir seyahat, geleceğe yönelik adımlar   planlayabilirsiniz. Öğleden sonra süprizler şaşırtacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken eviniz ve ailenizle ilgili geleceği yönelik ortak maddi kararlar alabilirsiniz. Akşama doğru ailenizle ilgili alacağınız şaşırtıcı bir haber, bir sır keyfinizi yerine getirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle birlikte eğlenceli bir gün isteyebilirsiniz .Ortağınızla geleceğe yönelik somut adımlar atmanın tam zamanı. Arkadaşlarla süpriz bir plan yapılabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün. İş yerinizde üstlerinizden birinin desteğini alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kendi istek ve arzularınızın ön planda olacağı bugünde sevdiğiniz ve çocuklarınız ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Öğleden sonra Sıradışı felsefelerinizi aktarabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah kendi başınıza keyif yaparak güne başlamak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği rahatlamanızı sağlayacak. Kredi vb konularda Süpriz çözümler görebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirme arzusunda olabilirsınız. Sabah saatlerinde önemli bir sözleşme imza atmanız olası. Günün ikinci yarısında ikili ilişkilerde sürprizler olabilir

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken kariyerinizde kendinizi güvende hissetmek için maddi bir konuda somut adım atabilirsiniz. Öğleden sonra İş yerinizde Şaşırtıcı olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İdeallerinize yönelik sorumluluk olarak ve kendinize güvenerek hareket edebileceğiniz bir güne başlıyorsunuz. Günün ikinci yarısında inovatif ve orjinal çözümler için beyin fırtınaları yapılabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu sabah ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğünüzün fedakârlığı ile keyifli ve güvende hissedebilirsiniz.  Öğleden sonra evde süpriz gelişmeler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken sosyal çevrenizden bir otorite figürünün vereceği destek ile İkili ilişkilerinizde kendinize güvenerek rahat hissedebilirsiniz. Öğleden sonra Süpriz bir haber eşinizi şaşırtabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bu sabah kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü sizin çalışma ortamınızda daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayabilir. Günün ikinci yarısında finansal  bir süpriz mutlu edecek.