2 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah duygusal anlamda kendinizi engellenmiş ya da baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleye doğru keyifli sürprizlerle rahatlayabilirsiniz. Akşam saatleri biraz endişeli geçebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yatırım ideallerinizi gerçekleştirmek konusunda engel veya baskı hissettiğiniz bir sabah olabilir. Öğle saatlerinde Kariyer ile ilgili sosyal organizasyonlara katılmanız faydalı olur.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken Eş ya da ortağınızın sorumluluklar sebebiyle duygusal baskısını hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşların sürprizleri evdeki telaşlı programı unutturabilir. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde yapılması gereken işler sebebi ile kendinizi baskı altında hissederek güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş ile ilgili şaşırtıcı bir haber bereketli sonuçlar getirebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklarla ya da sevdiğiniz ile ilişkinizde sorumluluklar baskı yapabilir. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Sevdiğinizle oldukça romantik bir öğlen geçirebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle ya da aile büyüklerinin özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde bir sürpriz ile gününüz şenlenecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş ile ilgili yazışma, seyahat, görüşme, eğitim vb konular baskı yapabilir. Öğle saatleri toplantı ve görüşmeler için daha verimli olacak. Eşinizin sürprizi ile romantik bir öğlen geçirebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi sorumluluklar sebebiyle güne kendinizi baskı altında hissederek başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren iş ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler ve yaratıcı projeler rahatlamanızı sağlayacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah otorite olma rolü ağır hissettirebilir. Öğlen olumlu görüşmeler, kardeşlerinizin desteği ve güzel süprizler ile keyifli geçebilir. Akşam aile ile ilgili endişeler ortaya çıkabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendi içinizde baskı ve kısıtlarla güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde alacağınız olumlu finansal sonuçlar rahatlamanızı sağlayacak. Ev ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar sebebiyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde cazibeniz oldukça yüksek. Keyifli görüşmeler yapabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde işinizde bir üstünüzün ya da aldığınız bir sorumluluğun baskını hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendi kendinize biraz mola vermek iyi gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem