2 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah duygusal anlamda kendinizi engellenmiş ya da baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleye doğru keyifli sürprizlerle rahatlayabilirsiniz. Akşam saatleri biraz endişeli geçebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yatırım ideallerinizi gerçekleştirmek konusunda engel veya baskı hissettiğiniz bir sabah olabilir. Öğle saatlerinde Kariyer ile ilgili sosyal organizasyonlara katılmanız faydalı olur.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken Eş ya da ortağınızın sorumluluklar sebebiyle duygusal baskısını hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşların sürprizleri evdeki telaşlı programı unutturabilir. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde yapılması gereken işler sebebi ile kendinizi baskı altında hissederek güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş ile ilgili şaşırtıcı bir haber bereketli sonuçlar getirebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklarla ya da sevdiğiniz ile ilişkinizde sorumluluklar baskı yapabilir. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Sevdiğinizle oldukça romantik bir öğlen geçirebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle ya da aile büyüklerinin özgürlüğünüzü kısıtladığını düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde bir sürpriz ile gününüz şenlenecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş ile ilgili yazışma, seyahat, görüşme, eğitim vb konular baskı yapabilir. Öğle saatleri toplantı ve görüşmeler için daha verimli olacak. Eşinizin sürprizi ile romantik bir öğlen geçirebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi sorumluluklar sebebiyle güne kendinizi baskı altında hissederek başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren iş ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler ve yaratıcı projeler rahatlamanızı sağlayacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah otorite olma rolü ağır hissettirebilir. Öğlen olumlu görüşmeler, kardeşlerinizin desteği ve güzel süprizler ile keyifli geçebilir. Akşam aile ile ilgili endişeler ortaya çıkabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kendi içinizde baskı ve kısıtlarla güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde alacağınız olumlu finansal sonuçlar rahatlamanızı sağlayacak. Ev ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar sebebiyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde cazibeniz oldukça yüksek. Keyifli görüşmeler yapabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde işinizde bir üstünüzün ya da aldığınız bir sorumluluğun baskını hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendi kendinize biraz mola vermek iyi gelebilir.