20 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (20 Mart- 20 Nisan)

Güneş'in burcunuza geçişi ile birlikte önümüzdeki dört hafta boyunca idealleriniz, hedefleriniz, tarzınız, ilişkileriniz ön planda olacak. Bugün ayrıca romantik ve duygusal bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güneş Koç Burcuna geçerek baharı başlatıyor. Önümüzdeki dönemde kendi başınıza çalışmak isteyebilirsiniz. Bugün ayrıca oldukça romantik, bağışlayıcı ve hoşgörülü davranabilirsin.  

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sosyal yaşantınızın hareketleneceği,  liderliğinizi ortaya koyabileceğiniz Koç Burcu dönemi başlıyor. Bugün ayrıca Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, İlham dolu bir gün. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Koç burcu dönemi başlıyor. Kariyer için liderliğinizi ortaya koyabilir; Risk alabilir, cesur ve atak davranabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik planlar yapmak ve ideallerinizi paylaşmak için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güneş Koç Burcunda! İdealleriniz için cesaretinizi toplayarak yeni bir akademik, hukuki ya da uluslararası bir girişime adım atabilirsiniz. Aile ile ortak gelirleriniz olumlu değişim içinde.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün eşinizle romantik bir plan yapın. Aşk İçin Yılın en bereketli günü olabilir. Güneş'in Koç Burcuna geçişiyle cesaretinizi toplayarak gelir dışı kaynaklarınızla Risk alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evlilik, yeni bir ortaklık için kolları sıvayabilirsiniz. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile ikili ilişkilerde, önümüzdeki dört hafta boyunca, atak ve cesur olabilirsiniz. Romantik ve duygusal bir gün. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile önümüzdeki dönemde Günlük yaşantınızda yeni ve cesur bir adım atabilirsiniz. Spora ya da diyete başlanabilir. Romantik pazar gününü kaçırmayın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aşk ve yaratıcı konularda cesur ve atak davranabileceğin bir dönem başlıyor. Önümüzdeki dört hafta adrenalin, sportif faaliyetler keyif verecek. Evde keyif ve Romantizmin tadını çıkarın.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün aşkınızı dile getirmek, kısa bir seyahat ya da romantik bir plan keyif verecek. Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile birlikte ev ve emlak işlerinde Risk almaya meyilli, atak ve cesur olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğiniz için romantik hediyeler almak, kendi değerlerinizi paylaşmak aranızdaki bağı güçlendirebilir. Önümüzdeki dört hafta boyunca eğitim, iletişim ve kısa seyahatler gündemde olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

duygularınızı sizden daha romantik ve duygusal kimse aktaramaz. Bugün Güneş'in Koç Burcuna geçişi ile birlikte finansal konularda cesaretiniz artırıyor. Yeni bir girişim söz konusu olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova