22 Mart Günlük Burç Yorumları & Merkür Koç Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün burcunuza geçişi ile birlikte kariyer hedeflerinize ulaşmak için yeni fikirlere açık, cesur ve atak olabilirsiniz. Agresif sözlerden kaçınmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile önümüzdeki dönemde rüyalarınız dikkat çekici olabilir. Size ilham kaynağı olan ve girişim planları yapmanızı sağlayacak fikirle karşılaşabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Hayallerinize ve umutlarınız ulaşmak için cesur fikirler üretebileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte sosyal ağlarda çabuk bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili cesur ve hızlı kararlar alabileceğiniz; hızlı bir dönem başlıyor. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar iş ilişkilerinizde de iletişime dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Merkür'ün Koç Burcu geçişi ile  akademik, hukuki ya da uluslararası bir konuda fikirlerinizi hızlıca harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal medyada agresif tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklar, kredi, sigorta,vergi, miras vb finansal konularda hızlı gelişmeler kat edebilirsiniz. Merkür'ün Koç Burcunda seyri bu alanda cesur adımlar atmanızı sağlayacak. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile 6 Nisan'a kadar ikili ilişkilerinizde duygu ve düşüncelerinizi daha cesur ve atak aktarabilirsiniz. Eş ya da ortağınızla iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde iletişim, eğitim ve yeni fikirler üretmek konusunda atak ve cesur olabilirsiniz. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar fikirlerinizi ikna kabiliyetiniz yüksek. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcılığınızı Kelimeler ile ortaya koymak, aşkınızı cesurca ilan etmek ya da spekülatif riskler almak isteyebilirsiniz. 6 Nisan'a kadar Merkür Koç Burcunda cesaret verecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte aile içi iletişim hızlanıyor. 6 Nisan'a kadar Ev veya emlak alım satım, değişimde daha cesur ve atak kararlar alabileceğiniz bir dönem olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eğitim, iletişim ve kısa seyahatler hızlanıyor; hareketleniyor. Merkür'ün iletişim alanında Koç Burcuna geçişi ile birlikte daha hızlı düşünebilir alabilir; riskli kararlar alabilirsiniz; dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda yeni haberler, yeni girişimler ve cesaret geliyor. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar olan dönemde parasal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova