22 Mart Günlük Burç Yorumları & Merkür Koç Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İletişim ve zihin gezegeni Merkür'ün burcunuza geçişi ile birlikte kariyer hedeflerinize ulaşmak için yeni fikirlere açık, cesur ve atak olabilirsiniz. Agresif sözlerden kaçınmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile önümüzdeki dönemde rüyalarınız dikkat çekici olabilir. Size ilham kaynağı olan ve girişim planları yapmanızı sağlayacak fikirle karşılaşabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Hayallerinize ve umutlarınız ulaşmak için cesur fikirler üretebileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte sosyal ağlarda çabuk bağlantılar kurabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili cesur ve hızlı kararlar alabileceğiniz; hızlı bir dönem başlıyor. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar iş ilişkilerinizde de iletişime dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Merkür'ün Koç Burcu geçişi ile  akademik, hukuki ya da uluslararası bir konuda fikirlerinizi hızlıca harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal medyada agresif tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklar, kredi, sigorta,vergi, miras vb finansal konularda hızlı gelişmeler kat edebilirsiniz. Merkür'ün Koç Burcunda seyri bu alanda cesur adımlar atmanızı sağlayacak. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile 6 Nisan'a kadar ikili ilişkilerinizde duygu ve düşüncelerinizi daha cesur ve atak aktarabilirsiniz. Eş ya da ortağınızla iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde iletişim, eğitim ve yeni fikirler üretmek konusunda atak ve cesur olabilirsiniz. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar fikirlerinizi ikna kabiliyetiniz yüksek. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcılığınızı Kelimeler ile ortaya koymak, aşkınızı cesurca ilan etmek ya da spekülatif riskler almak isteyebilirsiniz. 6 Nisan'a kadar Merkür Koç Burcunda cesaret verecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Merkür'ün Koç Burcuna geçişi ile birlikte aile içi iletişim hızlanıyor. 6 Nisan'a kadar Ev veya emlak alım satım, değişimde daha cesur ve atak kararlar alabileceğiniz bir dönem olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eğitim, iletişim ve kısa seyahatler hızlanıyor; hareketleniyor. Merkür'ün iletişim alanında Koç Burcuna geçişi ile birlikte daha hızlı düşünebilir alabilir; riskli kararlar alabilirsiniz; dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda yeni haberler, yeni girişimler ve cesaret geliyor. Merkür'ün Koç Burcunda seyredeceği 6 Nisan'a kadar olan dönemde parasal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem