23 Mart Terazi Burcu'nda Ay Tutulması Burçlara Etkileri

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşecek Ay Tutulması ile ikili ilişkilerde denge, adalet, uyum, eşitlik ön plana çıkıyor. Aksaklıklar olan ilişkilerde bitişler, sonlanmalar yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının etkileri ile çalışanlar arası ilişkilerde gerginlik yaşanabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymanız gereken bir proje sonlanabilir. Sağlığa dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sevgilinize karşı hislerinizden eminseniz bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının etkisi ile ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilirsiniz. Aşk adına ne istediğinizi görebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşecek olan Ay Tutulması Evinizde ve aile içinde duygusal hareketlilik getiriyor. Günlük yaşantınızı hareketlendirecek ve dinamizim katacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün çıkacağınız kısa bir romantik seyahat Size ilişkiniz hakkında bilgi verebilir. Terazi Burcu'nda gerçekleşecek Ay Tutulması ile düşünce kalıplarınızı gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Ay Tutulması finansal alanda dengeyi  sağlamak arzunuzu yükseltecek. Aileden alacağınız destek ile ortak gelirler ya da kendi nakit akışınızı yaratmak konusunu değerlendirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ikili ilişkilerde değişimin vakti geldiğini söylüyor olabilir. Eşiniz, sevdiğiniz ya da ortağınıza karşı konuşmalarınızda dürüst ve açık olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Aklınız Günlük yapılması gereken işlerde olsa da Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile duygusal dengenizi bulmak için kendinize vakit ayırmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile sosyal çevrenizde uyum aradığınız kişiler ile kendi sevdiğiniz işler, kişiler, mantığınız arasında br seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması, sizin Kariyerinizde bir projeyi tamamlayarak takdir almanızı sağlayabilir. Ev ya da ailenizle ilgili sorumluluklar aklınızda ve zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Uluslararası, akademik ya da hukuki bir alanda bir projeyi finalize edebilirsiniz. Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile yurtdışı seyahati ya da medya ile ilgili bir iş tamamlanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Miras, vergi, kredi vb konular Terazi Burcu Ay Tutulmasının etkileri ile gündemde olacak. Riskli ve aceleci adımlara dikkat.