23 Mart Terazi Burcu'nda Ay Tutulması Burçlara Etkileri

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşecek Ay Tutulması ile ikili ilişkilerde denge, adalet, uyum, eşitlik ön plana çıkıyor. Aksaklıklar olan ilişkilerde bitişler, sonlanmalar yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının etkileri ile çalışanlar arası ilişkilerde gerginlik yaşanabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koymanız gereken bir proje sonlanabilir. Sağlığa dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sevgilinize karşı hislerinizden eminseniz bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının etkisi ile ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilirsiniz. Aşk adına ne istediğinizi görebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşecek olan Ay Tutulması Evinizde ve aile içinde duygusal hareketlilik getiriyor. Günlük yaşantınızı hareketlendirecek ve dinamizim katacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün çıkacağınız kısa bir romantik seyahat Size ilişkiniz hakkında bilgi verebilir. Terazi Burcu'nda gerçekleşecek Ay Tutulması ile düşünce kalıplarınızı gözden geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Ay Tutulması finansal alanda dengeyi  sağlamak arzunuzu yükseltecek. Aileden alacağınız destek ile ortak gelirler ya da kendi nakit akışınızı yaratmak konusunu değerlendirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ikili ilişkilerde değişimin vakti geldiğini söylüyor olabilir. Eşiniz, sevdiğiniz ya da ortağınıza karşı konuşmalarınızda dürüst ve açık olmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Aklınız Günlük yapılması gereken işlerde olsa da Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile duygusal dengenizi bulmak için kendinize vakit ayırmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile sosyal çevrenizde uyum aradığınız kişiler ile kendi sevdiğiniz işler, kişiler, mantığınız arasında br seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması, sizin Kariyerinizde bir projeyi tamamlayarak takdir almanızı sağlayabilir. Ev ya da ailenizle ilgili sorumluluklar aklınızda ve zorlayıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Uluslararası, akademik ya da hukuki bir alanda bir projeyi finalize edebilirsiniz. Terazi Burcu'nda gerçekleşen Ay Tutulması ile yurtdışı seyahati ya da medya ile ilgili bir iş tamamlanabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bazı konular ortaya çıkabilir. Miras, vergi, kredi vb konular Terazi Burcu Ay Tutulmasının etkileri ile gündemde olacak. Riskli ve aceleci adımlara dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova