24 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Girişimci, orjinal  ve cesur fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli motivasyon ve cesareti bulabilirsiniz. Özellikle eğitim, seyahat, medya konuları ön plana da olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Zihininizde binbir türlü düşünce var. Hayal gücünüzün derinliklerini keşfetmek; cesur Fikirlerinizi paraya dönüştürmek, yatırım almak için aksiyon planı yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sosyal yaşantınız oldukça hareketli. Telefonunuz susmayabilir. Arkadaşlarınızın motivasyonu ile Hoşlandığınız birine açılabilir ya da bir ortaklık için fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde yeni bir girişim ile adınızdan söz ettireceksiniz. Cesur fikirlerinizi, Risk alarak Günlük yaşantınıza dahil etmeniz sektörünüzde haber değeri taşıyabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğiniz bir işi yapmak, yeni bir hobi öğrenmek ya da sadece Sevdiğinizle yenilikler keşfetmek için uzak bir seyahat ya da yeni bir eğitim planlayabilirsiniz. Risk almak keyif verebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler ya da emlak alım satımı için bir fırsat ortaya çıkabilir. Hızlı ve riskli kararlar almanız gerekebilir. Aile ile ortak gelirleriniz gündemde olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün eşiniz ya da ortağınızla bir geleceğe yönelik bir hedefinizi, motive olduğunuz bir konuyu ya da bir seyahat planı konuşabilirsiniz. Birlikte sizi heyecanlandıran bir seyahate de çıkabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ile ilgili yeni bir girişim fikrini hayata geçirmek için finansal riskler almak isteyebilirsiniz. Maddi konularda cesur, atak ve hızlı kararlar alabileceğiniz bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Motivasyon ve enerjiniz yüksek. Bunu yaratıcılığınızı ortaya koymak için yönlendirebilir ya da yüksek adrenalin sportif aktivitelere yönelebilirsiniz. Aşkta Risk almak ve açılmak söz konusu olabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün aile içinde bir sırrın ortaya çıkması ile iletişim hızlanabilir. Eviniz ya da emlak alım satımı/kiralama ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinin fikirlerini alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal bir organizasyonda cesur tavırlarınızla grubun sözcüsü seçilebilirsiniz. Ekiplerle birlikte zihinsel çalışmalar ya da eğitim, seminer katılmanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili finansal fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı içinizde hissedebilirsiniz. Hızlı ve iç güdüsel kararlar almanızı gerektiren fırsatlar ortaya çıkabilir.