24 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Girişimci, orjinal  ve cesur fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli motivasyon ve cesareti bulabilirsiniz. Özellikle eğitim, seyahat, medya konuları ön plana da olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Zihininizde binbir türlü düşünce var. Hayal gücünüzün derinliklerini keşfetmek; cesur Fikirlerinizi paraya dönüştürmek, yatırım almak için aksiyon planı yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sosyal yaşantınız oldukça hareketli. Telefonunuz susmayabilir. Arkadaşlarınızın motivasyonu ile Hoşlandığınız birine açılabilir ya da bir ortaklık için fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde yeni bir girişim ile adınızdan söz ettireceksiniz. Cesur fikirlerinizi, Risk alarak Günlük yaşantınıza dahil etmeniz sektörünüzde haber değeri taşıyabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğiniz bir işi yapmak, yeni bir hobi öğrenmek ya da sadece Sevdiğinizle yenilikler keşfetmek için uzak bir seyahat ya da yeni bir eğitim planlayabilirsiniz. Risk almak keyif verebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler ya da emlak alım satımı için bir fırsat ortaya çıkabilir. Hızlı ve riskli kararlar almanız gerekebilir. Aile ile ortak gelirleriniz gündemde olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün eşiniz ya da ortağınızla bir geleceğe yönelik bir hedefinizi, motive olduğunuz bir konuyu ya da bir seyahat planı konuşabilirsiniz. Birlikte sizi heyecanlandıran bir seyahate de çıkabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ile ilgili yeni bir girişim fikrini hayata geçirmek için finansal riskler almak isteyebilirsiniz. Maddi konularda cesur, atak ve hızlı kararlar alabileceğiniz bir gün olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Motivasyon ve enerjiniz yüksek. Bunu yaratıcılığınızı ortaya koymak için yönlendirebilir ya da yüksek adrenalin sportif aktivitelere yönelebilirsiniz. Aşkta Risk almak ve açılmak söz konusu olabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün aile içinde bir sırrın ortaya çıkması ile iletişim hızlanabilir. Eviniz ya da emlak alım satımı/kiralama ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinin fikirlerini alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal bir organizasyonda cesur tavırlarınızla grubun sözcüsü seçilebilirsiniz. Ekiplerle birlikte zihinsel çalışmalar ya da eğitim, seminer katılmanız söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili finansal fikirlerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı içinizde hissedebilirsiniz. Hızlı ve iç güdüsel kararlar almanızı gerektiren fırsatlar ortaya çıkabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem