27 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün tutkular ve Sezgiler daha kuvvetli olacak.Günün ilk saatlerinden itibaren işinizi geliştirmek için  yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İlişkilerle ilgili şifa çalışmaları yapılabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerde duygusal ve Sezgisel davranabilirsiniz. Arkadaşlar ve dostlarla bir araya gelmek keyif verecek. Akşam saatlerinde kırgınlık yaşadığınız biri ile aranız düzelebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Sağlığınız, günlük düzeniniz ve iş konuları ön planda olacak. Aileniz ve kariyeriniz ile ilgili kişilerin/kadınların desteğini ile güne başlayabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili bir konuyu çözebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sevdiğiniz veya çocuklarınıza karşı duygusal olabilirsiniz. Tutkuyla yaptığınız Hobilerinizle ilgili bir eğitime katılabilir ya da Sevgilinize romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Evinizi güzelleştirmek ya da aileniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Bugün içten ve tutkunuz aktarmak için hediye güzel bir araç olabilir. Aile içi kırgınlıklar bu akşam Son bulabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle duygularınızı, geleceğe yönelik hedeflerinizi, hislerinizi konuşmak için güzel bir gün olacak. Birlikte romantik bir kısa seyahate çıkmak ilişkinizde tutkulu arttıracak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünü dinlenmek ve rahatlamak için değerlendirebilirsiniz. Günlük yaşantınızı güzelleştirmek, kuaför vb gibi kendinize hediye verebilirsiniz. Akşam saatlerinde hassas hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde Kariyeriniz ile ilgili konularda  olumlu adımlar atabilir; yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Akşam kırgın olduğunuz biri ile aranız düzelebilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Dinlenmek, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilir; meditasyon vb ile rahatlayabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek ve hobilerinize vakit ayırmak keyif verebilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İnsanlar ile ilgili hisleriniz oldukça kuvvetli. Benzer felsefeleri paylaştığınız kişilerle bir araya gelmek; güzel yerlere kısa seyahatler yapmak ya da yeni bağlantılar kurmak keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili konularda Sezgilerinizin sesini dinleyin. Özellikle finansal konularda geleceğe yönelik gelişim, ortak gelirler, gelir dışı ve gelir kaynaklarınız aklınızda olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İdeallerinize ulaşmak için tutkuyla hareket edebilirsiniz. Eşinizle romantik bir uzak seyahat, ilişkinizde  tutkuyu artırabilir. Cazibeniz oldukça yüksek, yalnızsanız bugün bir fırsat çıkabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova