28 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren idealler, inançlar, akademik ve hukuki konular, uzak seyahatler gündemde olacak. Akşam daha aktif ve enerjik olabilirsiniz. Harekete geçmek kolay olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gün boyunca gelir dışı kaynaklar, sigorta, kredi, miras, vergi vb konularda daha özgür ve idealist yaklaşımlar söz konusu olabilir. Akşama doğru yeni kararlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İkili ilişkilerde neşeli, iyimser, özgür ruhlu bir gün sizi bekliyor. Bekarsanız bu akşam Hoşlandığınız kişiye daha cesur yaklaşabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle sportif aktiviteler yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde medya, yayıncılık, hukuki, akademik, uluslararası ya da uzak bir seyahat planı ile ilgili akşam saatlerine kadar karar alamayabilirsiniz. Spor, sağlıklı yaşam için harekete geçebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayattan zevk aldığınız şeyleri yaparak neşeli, iyimser bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklar, sevgili ya da hobiler keyif verecek. Akşam saatlerinde hareketli bir program yapılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ve aile ile ilgili daha özgür, iyimser hissedebilirsiniz. Misafir ağırlamak, arkadaşlarla bir araya gelmek keyif verecek. Akşam saatlerinde risklere karşı daha cesur yaklaşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sözleşme, anlaşma, iş görüşmeleri, yazılı hukuki evraklar ve eğitimler ile ilgileneceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilir; bir fikrinizi ikna için cesur davranabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelirlerinizle ilgili kendinizi güvende, özgür ve rahat hissetmek istiyorsunuz. Müsrif harcamalardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde maddi konularda cesaretle, Risk alabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinizi neşeli ve enerjik hissedebilirsiniz. İdealleriniz, gelişiminiz, hayat felsefenize yönelik planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjik ve motive hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün dinlenmek, kendi düşüncelerinizi değerlendirmek, ideallerinize yönelik planlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendi projelerinizi harekete geçirmek için akşam daha cesur hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal organizasyonlarda yer almak, uluslararası, hukuki ya da akademik konuları görüşmek için güzel bir gün olacak. Gün sonuna doğru daha kararlı, cesur ve motive hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili vizyonunuzu, hedeflerinizi değerlendirmek için verimli bir gün olacak. İyimser ve açık bir gün. Akşama doğru kendinizi göstermek için cesaretle harekete geçebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova