1 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sosyal çevrenizden biri ile akademik, uluslararası ya da hukuki bir konuda somut adımlar atabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir arkadaşınız destek olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız finansal bir onay ile hem maddi hem manevi olarak takdiri hissedebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz ortamlara girmek, geleceğe yatırım yapmak demek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eş ya da ortağınıza gelecek ile ilgili Size keyif veren ve mutlu edecek konuları paylaşmak ve söz vermek isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmak ve ilişkinizi güçlendirmek mümkün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş ile ilgili bir yatırım yapmak, ekibiniz ya da günlük yaşantınız ile ilgili yeni finansal bir sorumluluk almak için uygun bir gün. Gelecekte karlı bir alışveriş yaptığınızı göreceksiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bekarsanız geleceğe yönelik evlilik ve ilişkinizin yönü hakkında somut konuşmalar yapabilirsiniz. Eşinizle çocuk sahibi olmak ya da yaratıcı bir proje için ortaklık kararı alınabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük yaşantınızı güzelleştirmek için eve yatırım yapmak veya dekorasyon değişiklikleri için el sıkışabilirsiniz. Evden çalışmak için verimli bir gün. Evinizde yeni biri işe başlayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcı bir hobinizi işe dönüştürmek istiyorsanız bugün anlaşma yapabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik, sanatsal bir aktiviteyle geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Ailenize keyif verecek ya da evinizi güzelleştirecek bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden biri destek verebilir. Emlak alım, satım söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Katılacağınız sosyal bir organizasyonda bilgilerinizi aktarmak ve otorite olarak yer almanın yanında yeni güçlü dostluklar elde edebilirsiniz. İletişimde kuvvetli olacağınız bir gün.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal bir konuda önemli bir anlaşma için el sıkışabilirsiniz. Henüz projenin detaylarını netleştirmediğiniz için gizli tutmak isteyebilirsiniz. Karlı ve uzun vadeli bir iş gibi gözüküyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal organizasyonlarda tanışacağınız biri ile sağlam bir dostluğa adım atabilirsiniz. Sizden yaş ve deneyimce büyük birinin tanıştırmanıza vesile olması ile yeni bir aşk başlayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız bir sorumluluk, keyifli ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Henüz görmediğiniz maddi karı da cabası. İş yaşantınız için güzel bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova