3 Mart 2016 Perşembe

3 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Beklenmedik güzelliklere hazır olun. Sürpriz bir şekilde bir arkadaşınız aşkını ilan edebilir. Katılacağını spontane bir sosyal organizasyonda sıradışı kişilerle tanışabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yada kişilere yaratıcılığınızı gösterebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. İş yerinizde size gizliden gizliye aşık birinin ortaya çıkması söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ekiplerle yaptığınız sıradışı bir projenin Sonucu olarak yurtdışına keyifli bir seyahat planlayabilirsiniz. Sevgiliniz uçak biletleriyle sizi şaşırtabilir. Farklı bir çalışmadan keyif alacaksınız.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili maddi bir iş birliği sürecinde süpriz gelişmeler olabilir. Bir ortaklık için olaylar beklediğinizden hızlı gelişebilir. Teknolojik bir alt yapı için sıkışabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizin planladığı süpriz bir yurtdışı seyahati ile sevinebilirsiniz. Sosyal medyadan yada seyahatlerde karşınıza aşkın çıkmasına şaşırmayın. Bugün sıradışı tanışmalar yaşanabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün işiniz ile ilgili bir sosyal organizasyona katılmak yada ekiplerle projelerinizi sunmak verimli olabilir. Hiç beklemediğimiz bir yerden Süpriz maddi bir getiri kazanabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizin beklenmedik romantik jestlerine hazır olun. Çocuklarınızla yada sanatsal sıradışı bir etkinlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sürpriz bir çocuk haberi almanız da olası.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Evinizde ve ailenize keyifli vakit geçirmek için günlük yaşantınız da sıradışı bir adım atabilirsiniz. Bu dekorasyon değişikliği, teknolojik bir yatırım ya da evden çalışma kararı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk için sürpriz bir kısa seyahat, şaşırtıcı bir ilanı aşk yada size inanılmaz heyecanlandıran yaratıcı bir proje çıkabilir. Bir hobinizi teknolojiyle birleştirebilir ya da duyurabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizden yada ailenizden kendinizi özgür hissetmenizi sağlayacak şaşırtıcı finansal bir gelişme yaşanabilir. Beklenmedik bir ev arsa satışı ile nakit geliri de söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Spontane bir kısa seyahat, eğitim, toplantıda aşkı bulabilirsiniz. Romantik bir kaçamak ruhunuza iyi gelecek. Sosyal organizasyonlarda Sizi şaşırtan karşılaşmalar yaşanabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Kendi keyif ve konforunuz için beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Süprizlere hazır olmalısınız.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...