3 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Beklenmedik güzelliklere hazır olun. Sürpriz bir şekilde bir arkadaşınız aşkını ilan edebilir. Katılacağını spontane bir sosyal organizasyonda sıradışı kişilerle tanışabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yada kişilere yaratıcılığınızı gösterebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. İş yerinizde size gizliden gizliye aşık birinin ortaya çıkması söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ekiplerle yaptığınız sıradışı bir projenin Sonucu olarak yurtdışına keyifli bir seyahat planlayabilirsiniz. Sevgiliniz uçak biletleriyle sizi şaşırtabilir. Farklı bir çalışmadan keyif alacaksınız.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili maddi bir iş birliği sürecinde süpriz gelişmeler olabilir. Bir ortaklık için olaylar beklediğinizden hızlı gelişebilir. Teknolojik bir alt yapı için sıkışabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eşinizin planladığı süpriz bir yurtdışı seyahati ile sevinebilirsiniz. Sosyal medyadan yada seyahatlerde karşınıza aşkın çıkmasına şaşırmayın. Bugün sıradışı tanışmalar yaşanabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün işiniz ile ilgili bir sosyal organizasyona katılmak yada ekiplerle projelerinizi sunmak verimli olabilir. Hiç beklemediğimiz bir yerden Süpriz maddi bir getiri kazanabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizin beklenmedik romantik jestlerine hazır olun. Çocuklarınızla yada sanatsal sıradışı bir etkinlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sürpriz bir çocuk haberi almanız da olası.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Evinizde ve ailenize keyifli vakit geçirmek için günlük yaşantınız da sıradışı bir adım atabilirsiniz. Bu dekorasyon değişikliği, teknolojik bir yatırım ya da evden çalışma kararı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk için sürpriz bir kısa seyahat, şaşırtıcı bir ilanı aşk yada size inanılmaz heyecanlandıran yaratıcı bir proje çıkabilir. Bir hobinizi teknolojiyle birleştirebilir ya da duyurabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evinizden yada ailenizden kendinizi özgür hissetmenizi sağlayacak şaşırtıcı finansal bir gelişme yaşanabilir. Beklenmedik bir ev arsa satışı ile nakit geliri de söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Spontane bir kısa seyahat, eğitim, toplantıda aşkı bulabilirsiniz. Romantik bir kaçamak ruhunuza iyi gelecek. Sosyal organizasyonlarda Sizi şaşırtan karşılaşmalar yaşanabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. Kendi keyif ve konforunuz için beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Süprizlere hazır olmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem