5 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç:

Hayal dünyanızın geniş, ilham gerektiren konularda başarılı olacağınız bir süreç başlıyor. Önümüzdeki günlerde hayalleriniz ve ideallerinize ulaşmak için sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz.

Boğa:

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize karşı düşünceli ve fedakar olabileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönemde yardım kuruluşlarında beyin fırtınaları ya da söyleşilerde yer almak keyif verebilir.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili hayallerinizin çok olacağı bir dönem başlıyor. İlham gücünüzden faydalanmalısınız. Kararsız kaldığınız konular olabilir ancak kendi fikirlerinizden fedakarlık etmemelisiniz.

Yengeç:

İdealler ve felsefi konularda düşüncelerinizin yoğunluk kazanacağı; zihninizin uluslararası konularda yoğunlaşacağı bir dönem olacak. Büyük resim peşinde günlük hayattan kopmamaya çalışmalısınız.

Aslan:

Rüyalarınızda yaşam, ölüm vb metafizik ve ruhsal konuları irdeleyebilirsiniz. Ortak gelirler ile ilgili konularda fedakar düşüncelerin sizi farklı bir pozisyona düşürmesine olanak vermeyin.

Başak:

İkili ilişkiler ile ilgili düşünceleriniz oldukça duygusal olabilir. Önümüzdeki günlerde eşiniz ve ortağınıza karşı fedakarca kararlar almak isteyebilirsiniz. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak keyif verecektir.

Terazi:

Çalışma ortamınızda ve sağlığınız ile ilgili konularda iletişimde karışıklıklar, belirsizlikler söz konusu olabilir. İlham gücünüzden yararlanarak yeni fikir çalışmalarında bulunmanız faydalı olacaktır.

Akrep:

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcı projelerde ilham gücünüzü ve zekanızı kullanabileceğiniz gibi çocuklarınız için fedakarlık yapmanız gereken bir dönem olabilir.

Yay:

Ev ya da emlak işleri ile ilgili kafanızın karışı olacağı bir süreç geçirebilirsiniz. Ailenize karşı düşüncelerinizde fedakarlık ön planda olacak. Büyüklerinizle kuvvetli duygusal bağlar kurabilirsiniz.

Oğlak:

Bir kalem bir de kağıt; duygularınızı dile getirmek için bundan daha güzel bir dönem olamaz. Ruhsal konularda çalışmak için güzel bir süreç başlıyor. Seminer ve kurslara katılmanız söz konusu olabilir.

Kova:

Önümüzdeki günlerde finansal konularda kafanız karışık olabilir ya da kararsız kalabilirsiniz. Fedakar duygu ve düşünceleriniz kendi güven alanınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. 

Balık:

Duygu ve düşüncelerinizi yansıtabileceğiniz, kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Kendi düşünceleriniz ile başkalarına ilham olabilir; fedakarlık ve yardım için fikirler bulabilirsiniz.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova