6 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ile 18 Nisan arasında geleceğe yönelik idealleriniz için motive ve cesur adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile Ego çatışmaları yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla daha özgür olmak için adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. 18 Nisan'a kadar finansal riskler alabilirsiniz. Arkadaşlar arası ego savaşlarına dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili hayallerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar Tutkulu ve hareketli geçecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde ve günlük rutininizde 18 Nisan'a kadar Risk almaya daha meyilli, enerjik ve cesur olabilirsiniz. spora başlamak için güzel bir dönem olacak. Otorite çatışmalarına dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk hayatınız canlanıyor. 18 Nisan'a kadar Sevdiğinizle birlikte hayattan keyif aldığınız hobilerinize vakit ayırmak, sportif aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Maddi risklere dikkat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evde hareketli bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar dekorasyon değişiklikleri, emlak alım satım ya da misafir ağırlama temponuz yoğun olacak. Aile büyükleri ile Ego çatışmaları yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

18 Nisan'a kadar iletişim, eğitim, kısa seyahatler ve yakın çevre ile hareketli bir dönem başlıyor. Bugün yakın akrabalardan biri ile Ego çatışmaları yaşayabilir ya da sağlığı ile uğraşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

nakit akışınızı arttırmak, maddi özgürlük ve ideallerinize ulaşmak için motive ve cesur hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar hareketli geçebilir. Bugün Risk almak zor olabilir..

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Mars'ın Burcunuza geçişi ile 18 Nisan'a kadar kendinizi daha enerjik,motive ve cesur hissedeceksiniz. Aile büyükleri ile Ego çatışmalarına girmekten kaçınmanız gereken bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Projeleriniz üzerinde kendi başınıza çalışmak ve ideallerinize yönelik planlar yapmak için 18 Nisan'a kadar verimli bir dönem geçirebilirsiniz. Aile büyükleri ile iletişime dikkat edin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. 18 Nisan'a kadar arkadaşlarınızla, sosyal organizasyonlarda aktif programlar içinde yer alabilirsiniz. Gün boyunca maddi kısıtlar zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

18 Nisan'a kadar Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize ulaşmak için motive ve cesur olacağınız bir dönem başlıyor.  Üstleriniz ile Ego çatışmalarından  kaçınmanız gereken bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova