6 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ile 18 Nisan arasında geleceğe yönelik idealleriniz için motive ve cesur adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürü ile Ego çatışmaları yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla daha özgür olmak için adımlar atabileceğiniz bir süreç başlıyor. 18 Nisan'a kadar finansal riskler alabilirsiniz. Arkadaşlar arası ego savaşlarına dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili hayallerinizi hayata geçirmek için gerekli cesaret ve kararlılığı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar Tutkulu ve hareketli geçecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde ve günlük rutininizde 18 Nisan'a kadar Risk almaya daha meyilli, enerjik ve cesur olabilirsiniz. spora başlamak için güzel bir dönem olacak. Otorite çatışmalarına dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk hayatınız canlanıyor. 18 Nisan'a kadar Sevdiğinizle birlikte hayattan keyif aldığınız hobilerinize vakit ayırmak, sportif aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Maddi risklere dikkat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Evde hareketli bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar dekorasyon değişiklikleri, emlak alım satım ya da misafir ağırlama temponuz yoğun olacak. Aile büyükleri ile Ego çatışmaları yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

18 Nisan'a kadar iletişim, eğitim, kısa seyahatler ve yakın çevre ile hareketli bir dönem başlıyor. Bugün yakın akrabalardan biri ile Ego çatışmaları yaşayabilir ya da sağlığı ile uğraşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

nakit akışınızı arttırmak, maddi özgürlük ve ideallerinize ulaşmak için motive ve cesur hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 18 Nisan'a kadar hareketli geçebilir. Bugün Risk almak zor olabilir..

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Mars'ın Burcunuza geçişi ile 18 Nisan'a kadar kendinizi daha enerjik,motive ve cesur hissedeceksiniz. Aile büyükleri ile Ego çatışmalarına girmekten kaçınmanız gereken bir gün.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Projeleriniz üzerinde kendi başınıza çalışmak ve ideallerinize yönelik planlar yapmak için 18 Nisan'a kadar verimli bir dönem geçirebilirsiniz. Aile büyükleri ile iletişime dikkat edin.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal yaşantınız hareketleniyor. 18 Nisan'a kadar arkadaşlarınızla, sosyal organizasyonlarda aktif programlar içinde yer alabilirsiniz. Gün boyunca maddi kısıtlar zorlayıcı olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

18 Nisan'a kadar Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize ulaşmak için motive ve cesur olacağınız bir dönem başlıyor.  Üstleriniz ile Ego çatışmalarından  kaçınmanız gereken bir gün olacak.