7 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli biriyle ilham verici bir görüşme yapabilirsiniz. Birebir yada gizlice yapılan bu görüşme, verimli bir çalışmaya dönüşebilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sosyal çevrenizden önemli bir hanım vasıtasıyla hukuki, akademik yada uluslarası bir otoriteye ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara liderlik edebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İşiniz ile ilgili önemli finansal bir dönemeçte olabilirsiniz. Yapmanız gereken fedakarlıkların sonucunu alacaksınız. Güçlü birinin maddi onayıyla parlama fırsatı bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eş yada Ortağınızm desteğiyle İdeallerinize bir adım daha yaklaşmanın tatminini hissedebilirsiniz. Uluslararası, hukuki yada medya ile ilgili danışmanlık almak için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde köklü değişiklikler gerçekleştirmek için finansal fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir. Kredi, Sigorta vb yatırım araçları için lobi yapmanız gerekebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle birlikte ilişkinizi yeniden canlandırmak için adım atabileceğiniz bir gün olacak. İlişkileriniz için fedakarlık yapmak, hoşgörülü davranmak sizi daha güçlü kılabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ve ailenizle ilgili günlük işlerinizde bir aile büyüğünün desteğini alarak önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Bir aile büyüğünün sağlığı için uğraşabilir; olumlu bir adım atabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim  – 22 Kasım )

Çocuklarınız ve sevdiğinizle iletişim oldukça rahat. Karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü ile denge yakalayabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız bir hobinizi işe dönüştürmek için girişimde bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile bir emlak yatırımı için güzel bir gün olabilir. Gelir modelinizi kökten değiştirecek bir adım atabilirsiniz. Evinizde bir yenilik yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün önemli bir anlaşma, sözleşme v.b ile kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir adım atabilirsiniz. Yakın Akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. İletişim önemli olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal konularda aile büyüklerinden birinin gizli desteği ile kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Birlikte bir işe girişmek için gizli bir çalışma içinde de olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal bir organizasyonda liderlik pozisyonu ile parlayacağınız bir gün olacak. Hem çevrenizden güçlü birinin desteği hem de kendi hedefleriniz ile önemli bir girişimde bulunabilirsiniz.