7 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli biriyle ilham verici bir görüşme yapabilirsiniz. Birebir yada gizlice yapılan bu görüşme, verimli bir çalışmaya dönüşebilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sosyal çevrenizden önemli bir hanım vasıtasıyla hukuki, akademik yada uluslarası bir otoriteye ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara liderlik edebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İşiniz ile ilgili önemli finansal bir dönemeçte olabilirsiniz. Yapmanız gereken fedakarlıkların sonucunu alacaksınız. Güçlü birinin maddi onayıyla parlama fırsatı bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eş yada Ortağınızm desteğiyle İdeallerinize bir adım daha yaklaşmanın tatminini hissedebilirsiniz. Uluslararası, hukuki yada medya ile ilgili danışmanlık almak için güzel bir gün.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde köklü değişiklikler gerçekleştirmek için finansal fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir. Kredi, Sigorta vb yatırım araçları için lobi yapmanız gerekebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğinizle birlikte ilişkinizi yeniden canlandırmak için adım atabileceğiniz bir gün olacak. İlişkileriniz için fedakarlık yapmak, hoşgörülü davranmak sizi daha güçlü kılabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ve ailenizle ilgili günlük işlerinizde bir aile büyüğünün desteğini alarak önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Bir aile büyüğünün sağlığı için uğraşabilir; olumlu bir adım atabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim  – 22 Kasım )

Çocuklarınız ve sevdiğinizle iletişim oldukça rahat. Karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü ile denge yakalayabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız bir hobinizi işe dönüştürmek için girişimde bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile büyüklerinden birinin desteği ile bir emlak yatırımı için güzel bir gün olabilir. Gelir modelinizi kökten değiştirecek bir adım atabilirsiniz. Evinizde bir yenilik yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün önemli bir anlaşma, sözleşme v.b ile kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir adım atabilirsiniz. Yakın Akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. İletişim önemli olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Finansal konularda aile büyüklerinden birinin gizli desteği ile kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Birlikte bir işe girişmek için gizli bir çalışma içinde de olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal bir organizasyonda liderlik pozisyonu ile parlayacağınız bir gün olacak. Hem çevrenizden güçlü birinin desteği hem de kendi hedefleriniz ile önemli bir girişimde bulunabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem