8 Mart Günlük Burç Yorumları

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Duygusal kararsızlığınız ve günlük  eksiklerinizi abartmaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Fiziksel ihtiyaçlarınız bir yana, duygusal anlamda dinlenmek için fırsat yaratmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sevdiğiniz işi aşkla yapmak ve mütevazilik arasında dengeyi bulmalısınız. Sosyal yardımlaşma ve diğer organizasyonlarda hoşgörü ve empati ile liderlik fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizde yaratıcılığınıza ortaya koymanız gereken bir iş ile ailenizin ihtiyaçları arasında dengeyi bulmak zorunda kalabilirsiniz. Aşırı uçlarda duygusal çalkantılara dikkat etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İdeallerinizin yüksek ama yapmanız gereken günlük evrak işlerinin çok yoğun olduğunu hissedebilirsiniz. İletişimde dikkatli olmalı ve büyük resmi görmeye odaklanmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz kadar fedakar, hoşgörülü, verici olmak isteyebilirsiniz. Aşırı harcamalardan ve gelir gider dengesizliklerinden kendinizi korumalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün ikili ilişkilerde ego çatışmalarına ve abartılardan kaçınmalısınız. karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz empati ve hoşgörünün birazını kendinize de göstermelisiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcılığınız, liderliğiniz, fiziksel sağlığınız ile sınandığınızı hissedebilirsiniz. Fiziksel çaba ile dinlenme arasında dengeyi iyi kurmalısınız. Abartılardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda yaratıcılığınızı ortaya koyarak liderlik yapmanız için güzel bir gün olacak. Çocuklarınız ve hayattan zevk aldığınız şeyler için fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ev yada aileyle ilgili bir konu ile kariyerinizin gereklilikleri arasında kalabilirsiniz. Gerçekçiliğinizi ortaya koymalısınız. Ego çatışmalarına girerseniz, abartılı çıkışlar ile karşılaşabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün düşünce ve kelimelerinize dikkat etmelisiniz. Hayal gücünüzün kuvvetli olması ile detaylarda takılıp büyük resmi göremeyebilirsiniz. Yeni bir sözleşme vb için bir kaç gün beklemelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda aşırı fedakar ve hoşgörülü olabileceğiniz bugünde hayalperest yatırım girişimlerinde bulunabilirsiniz. Finansal konularda yeni adımları perşembe gününe ertelemeniz faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması öncesinde ikili ilişkilerde abartılı çıkışlardan, ego çatışmalarından uzak durmalısınız. Karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.