8 Mart Günlük Burç Yorumları

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Duygusal kararsızlığınız ve günlük  eksiklerinizi abartmaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Fiziksel ihtiyaçlarınız bir yana, duygusal anlamda dinlenmek için fırsat yaratmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sevdiğiniz işi aşkla yapmak ve mütevazilik arasında dengeyi bulmalısınız. Sosyal yardımlaşma ve diğer organizasyonlarda hoşgörü ve empati ile liderlik fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyerinizde yaratıcılığınıza ortaya koymanız gereken bir iş ile ailenizin ihtiyaçları arasında dengeyi bulmak zorunda kalabilirsiniz. Aşırı uçlarda duygusal çalkantılara dikkat etmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İdeallerinizin yüksek ama yapmanız gereken günlük evrak işlerinin çok yoğun olduğunu hissedebilirsiniz. İletişimde dikkatli olmalı ve büyük resmi görmeye odaklanmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz kadar fedakar, hoşgörülü, verici olmak isteyebilirsiniz. Aşırı harcamalardan ve gelir gider dengesizliklerinden kendinizi korumalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün ikili ilişkilerde ego çatışmalarına ve abartılardan kaçınmalısınız. karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz empati ve hoşgörünün birazını kendinize de göstermelisiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaratıcılığınız, liderliğiniz, fiziksel sağlığınız ile sınandığınızı hissedebilirsiniz. Fiziksel çaba ile dinlenme arasında dengeyi iyi kurmalısınız. Abartılardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda yaratıcılığınızı ortaya koyarak liderlik yapmanız için güzel bir gün olacak. Çocuklarınız ve hayattan zevk aldığınız şeyler için fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ev yada aileyle ilgili bir konu ile kariyerinizin gereklilikleri arasında kalabilirsiniz. Gerçekçiliğinizi ortaya koymalısınız. Ego çatışmalarına girerseniz, abartılı çıkışlar ile karşılaşabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün düşünce ve kelimelerinize dikkat etmelisiniz. Hayal gücünüzün kuvvetli olması ile detaylarda takılıp büyük resmi göremeyebilirsiniz. Yeni bir sözleşme vb için bir kaç gün beklemelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Maddi konularda aşırı fedakar ve hoşgörülü olabileceğiniz bugünde hayalperest yatırım girişimlerinde bulunabilirsiniz. Finansal konularda yeni adımları perşembe gününe ertelemeniz faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulması öncesinde ikili ilişkilerde abartılı çıkışlardan, ego çatışmalarından uzak durmalısınız. Karşılıklı fedakarlık ve hoşgörü ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem