9 Mart Günlük & Güneş Tutulması Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Balık Burcunda Güneş Tutulması ile elinizde olmayan bazı konularda zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili hayallerinizi hayata geçirmek için hayal gücünüzü ortaya koyun ve planlamaya başlayın.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hayatınızda yeni bir sosyal çevre ve ideallerinize yönelik bir organizasyon liderliği için yeni bir sayfa açabilirsiniz. Balık Burcu Güneş Tutulması ile eski bir hobi ya da aşka veda edebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili yeni bir sayfa açılıyor. Yola devam etmek için eski bir pozisyona veda edebilirsiniz. Balık Burcu Güneş Tutulması ile ortaklık, ortak para, ev ve aile de gündemde olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün Balık Burcunda Güneş Tutulması ile ideallerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. İş yerinizde ya da günlük yaşantınızdaki sorumluluklar zorlasa da ortağınız ya da eşiniz destek olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi manevi değerleriniz, korkularınız, bilinç altınıza ittiğiniz fikirler, gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili bir konu aydınlanıyor. Balık Güneş Tutulması ile yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Balık Güneş Tutulması ile ikili ilişkilerde yaralar, fazla hoşgörü gösterdiğiniz konular gündeme gelebilir. Bir ortaklık ya da ilişkinin tarafların hayrına yolları ayırması söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde yeni bir başlangıç için bir sözleşmenin temelleri atılabilir. Şartlar üzerinizde baskı yaratabilir. Balık Burcunda Güneş Tutulması evden çalışma düzenine geçmeyi tercih edebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcı bir proje, yeni bir aşk ya da çocuk sahibi olmanın güzel haberlerini alabilirsiniz. Balık Burcunda Güneş Tutulması ile ilham gücünüz artıyor. Ancak maddi baskıyı hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde yeni atılımlar planlayabilmek için sorumluluk alıp, ailenizle ve geçmişiniz ile ilgili karanlık noktaları çözmelisiniz. Balık Burcunda Güneş Tutulması hoşgörülü davranabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni bir teknoloji, iletişim, eğitim ya da araç yatırımı yapmak ve size hizmet etmeyen sistemden vazgeçmek isteyebilirsiniz. Balık Burcunda Güneş Tutulması bilinmeyenden korkabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Balık Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması gelirler ile yeni bir girişimde bulunma isteğinizi tetikleyebilir. Aşırı uçlardan kaçınmalısınız. Sosyal çevrenizden bir otorite figürü zorlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Burcunuzda gerçekleşen Güneş Tutulması hayatınız ile ilgili yeni bir adım için bazı şeyleri bırakabilirsiniz. Kariyerinizde bir sorumluluk alabilir ya da ne istediğinizi sorgulayabilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem