1 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyer ve sorumlulukları planlamak, strateji kurmak, değiştirmek isteyebilirsiniz. Öğleye doğru sıra dışı fikirler, beklenmedik haberler stres yaratabilir. Günün ikinci yarısı daha rahat geçebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik hedeflerinizde köklü değişiklikler yapmak, yenilenmek, strateji geliştirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra yeni sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklar, borç, miras, kredi vb konularda stratejik ve geleceğe yönelik planlı davranmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlardan beklenmedik haberler alabilirsiniz. İş bağlantıları kurulabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İkili ilişki ve ortaklıklarda değişim, dönüşüm ve temizlik planları yapabilirsiniz. İşiniz ile ilgili beklenmedik haberler zorlayıcı olabilir. Günün ikinci yarısında yeni tanışıklıklar olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sağlık ya da günlük düzeniniz ile ilgili arınma, değiştirme istediklerinize konsantre olabilirsiniz. Beklenmedik hukuki, uluslararası konular çıkabilir. Öğleden sonra olumlu finansal sonuç çıkabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Aşk ve hobilerle ilgili daha ciddi ve sorumluluk sahibi davranabilirsiniz. Güç sahibi olma ve değişim isteğiniz beklenmedik tepkilere yol açabilir. Günün ikinci yarısı daha romantik ve keyifli olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizle ve evinizle ilgili köklü değişiklikler yapmak için planlı, stratejik davranabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkileri, sıra dışı fikirleri zorlayıcı olabilir.  Evinizi güzelleştirmek için öğleden sonra çalışma yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önemli sözleşme, anlaşma, yazılı sözlü iletişim ile ilgili stratejik adımlar atabilirsiniz. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı haberler zorlayıcı olabilir. Günün ikinci yarısında romantik kısa bir kaçamak keyif verecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Maddi konularda geleceğe yönelik ciddi kararlar almayı arzu edebilirsiniz. Ani spekülatif riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Günün ikinci yarısında keyif, lüks ve Sanatsal bir alışveriş yapılabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizle ilgili geleceğe yönelik adımlar atmak, değiştirmek istediklerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ev ya da ailenizle ilgili şaşırtıcı bir haber zorlayıcı olabilir. Romantik ve keyifli bir öğleden sonra olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün kendi başınıza geleceğe yönelik strateji Geliştirme ve değişim planları yapabilirsiniz. Beklenmedik haberler ve gelişmeler duygusal zorlanmalara yol açabilir. Keyif yapmak için öğleden sonra vakit ayırabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün arkadaşlar ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Para alışverişi yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Öğleden itibaren çekiciliğiniz yükseliyor; Romantik bir gün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova