11 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Haftaya başlarken iletişim, eğitim, seyahat, sözleşme vb ön planda olacak. Bir konuda uzmanlaşma ya da derin bilgi edinme ile çabuk ve kısa öğrenme arasında kalabilir; baskı hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelirler, maddi kaynaklarla ilgili bilgi alışverişi, hesap vb yapabileceğiniz bir gün olacak. Kısa vadeli nakit akışı ile ilgili planlar yapmak ile köklü yatırımlar yapmak arasında kalabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kendinizi ifade etmek, zihinsel aktiviteler, okumak, yazmak bugün size keyif verebilir. İkili ilişkilerde sorumluluklar ve talep edilen ciddiyet ile hareket arayışınız arasında kalabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendi köşenize çekilip, projeleriniz üzerinde yazmak, çizmek, araştırmak isteyebilirsiniz. İş yerindeki sorumluluklar ile kendinizi baskı altında hissedebilir; denge kurmakta zorlanabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün arkadaşlarla sohbetlerde bulunmak; sosyal organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Ekiplerle birlikte çalışmak ya da kendi sorumluluğunuzu alıp sahneye çıkmak arasında kalabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili iletişim, toplantı, eğitim, kısa seyahat vb konular gündeminizde olacak. Ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile iş-aile dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uzak seyahatler, farklı kültürler, akademik programlar hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Önemli bir sözleşme ya da iş ile ilgili kısa bir seyahat ile bu geniş ufuklar arasında kalabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelir dışı kaynaklar, sigorta, miras, kredi, vergi vb konularda bilgi akışının yoğun olacağı bir gün. Kendi gelirlerinizi sağlamlaştırmak ile de uğraşmalısınız. İkisi arasında denge zorlayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün eş ya da ortağınızla konuşmak, kısa bir seyahate çıkmak ya da bildiklerinizi paylaşmak keyif verecek. Ancak kendi hedef ve sorumluluklarınız ile bu aktiviteler arasında denge zor olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizde toplantı, görüşme, telefon ve yazışma trafiğinin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Eksik, konuşulmamış, gizli kalmış herhangi bir şeyin kalmasından korku duyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sevdiğinizle konuşmak ya da hobilerle ilgili bir eğitim söz konusu olabilir. Ancak arkadaşlarınıza ya da sosyal bir organizasyonda sorumluluğunuz sebebi ile vaktinizi ayarlamanız gerekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Ev ve emlak işleri ile ilgili yeni bilgiler edinebileceğiniz; aile için iletişimin yoğun olacağı bir hafta başı olacak. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınız ile ailevi işlerinizi dengelemeniz gerekiyor.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova