11 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Haftaya başlarken iletişim, eğitim, seyahat, sözleşme vb ön planda olacak. Bir konuda uzmanlaşma ya da derin bilgi edinme ile çabuk ve kısa öğrenme arasında kalabilir; baskı hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelirler, maddi kaynaklarla ilgili bilgi alışverişi, hesap vb yapabileceğiniz bir gün olacak. Kısa vadeli nakit akışı ile ilgili planlar yapmak ile köklü yatırımlar yapmak arasında kalabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kendinizi ifade etmek, zihinsel aktiviteler, okumak, yazmak bugün size keyif verebilir. İkili ilişkilerde sorumluluklar ve talep edilen ciddiyet ile hareket arayışınız arasında kalabilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kendi köşenize çekilip, projeleriniz üzerinde yazmak, çizmek, araştırmak isteyebilirsiniz. İş yerindeki sorumluluklar ile kendinizi baskı altında hissedebilir; denge kurmakta zorlanabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün arkadaşlarla sohbetlerde bulunmak; sosyal organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Ekiplerle birlikte çalışmak ya da kendi sorumluluğunuzu alıp sahneye çıkmak arasında kalabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili iletişim, toplantı, eğitim, kısa seyahat vb konular gündeminizde olacak. Ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile iş-aile dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uzak seyahatler, farklı kültürler, akademik programlar hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Önemli bir sözleşme ya da iş ile ilgili kısa bir seyahat ile bu geniş ufuklar arasında kalabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelir dışı kaynaklar, sigorta, miras, kredi, vergi vb konularda bilgi akışının yoğun olacağı bir gün. Kendi gelirlerinizi sağlamlaştırmak ile de uğraşmalısınız. İkisi arasında denge zorlayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün eş ya da ortağınızla konuşmak, kısa bir seyahate çıkmak ya da bildiklerinizi paylaşmak keyif verecek. Ancak kendi hedef ve sorumluluklarınız ile bu aktiviteler arasında denge zor olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizde toplantı, görüşme, telefon ve yazışma trafiğinin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Eksik, konuşulmamış, gizli kalmış herhangi bir şeyin kalmasından korku duyabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sevdiğinizle konuşmak ya da hobilerle ilgili bir eğitim söz konusu olabilir. Ancak arkadaşlarınıza ya da sosyal bir organizasyonda sorumluluğunuz sebebi ile vaktinizi ayarlamanız gerekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Ev ve emlak işleri ile ilgili yeni bilgiler edinebileceğiniz; aile için iletişimin yoğun olacağı bir hafta başı olacak. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınız ile ailevi işlerinizi dengelemeniz gerekiyor.