12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sevdiğinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz, geleceği yönelik planlarınızı aksiyona çevirebilirsiniz. Yalnızsanız yeni biri hayatınıza girebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayallerinizi, ideallerinizi, fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak; ilham vermek için harika bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya koymak ve içinizdeki romantiği dile getirmek isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bekarsanız bugün sosyal ortamlarda yeni bir aşka açılabilirsiniz. Yeni ortaklıklar veya tanışıklıklar söz konusu olabilir. Evliyseniz arkadaşlarınızla hoş bir program sizi bekliyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir projeyi hayata geçirmek için motive ve cesur hissedebilirsiniz. Katılacağınız bir ortamda yeni bağlantılar kurabilir; iş yapmak için cesur adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşka yelken açın. Hoşlandığınız kişiye açılmak için gerekli cesareti içinizde hissedebilirsiniz. Uzak bir seyahatte yeni biriyle tanışabilir yada Sevdiğinize geleceği yönelik planları paylaşabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle fikirlerinizi, ideallerinizi, hayallerinizi paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Ayrıca evinizle ilgili yatırım veya başka bir emlak işiyle ilgili kredi vb olumlu sonuç çıkabilir

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Romantik bir kısa seyahat için harika bir gün sizi bekliyor. Aşkı ifade etmek ve Sevdiğinizi ikna etmek isteyebilirsiniz. Yalnızsanız eğitim, seminerde ya da yolda aşka tutulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ile ilgili yaratıcı bir proje için finansal risk almaya motive olabilirsiniz. Eşinizle çocuklarınız veya hayattan keyif aldığın şeyler ile ilgili hayallerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Havada aşk kokusu var! Sevdiğiniz yada hoşlandığınız biriyle romantik bir gün geçirebilirsiniz. bugün Aşık olmak, aşkı yaşamak için kendinizi cesur ve motive hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınıza ve Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde, üzerinde çalıştığınız projeleri geliştirebilir; hayallerinizi kağıda dökebilirsiniz. Romantik sohbetler de güne renk katacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle maddi hayallerinizi paylaşmak için güzel bir gün. Bir diğer yandan sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilir, zarif ikna kabiliyetinizle cazibenizi ortaya koyabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Hayal beyhan gücünüzü somut fikirlere dönüştürmek için verimli bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeleri nakite Çevirmek ve hayata geçirmek için risk alabilirsiniz.