12 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sevdiğinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Uzak seyahatler planlayabilirsiniz, geleceği yönelik planlarınızı aksiyona çevirebilirsiniz. Yalnızsanız yeni biri hayatınıza girebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayallerinizi, ideallerinizi, fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak; ilham vermek için harika bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya koymak ve içinizdeki romantiği dile getirmek isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Bekarsanız bugün sosyal ortamlarda yeni bir aşka açılabilirsiniz. Yeni ortaklıklar veya tanışıklıklar söz konusu olabilir. Evliyseniz arkadaşlarınızla hoş bir program sizi bekliyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı bir projeyi hayata geçirmek için motive ve cesur hissedebilirsiniz. Katılacağınız bir ortamda yeni bağlantılar kurabilir; iş yapmak için cesur adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşka yelken açın. Hoşlandığınız kişiye açılmak için gerekli cesareti içinizde hissedebilirsiniz. Uzak bir seyahatte yeni biriyle tanışabilir yada Sevdiğinize geleceği yönelik planları paylaşabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle fikirlerinizi, ideallerinizi, hayallerinizi paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Ayrıca evinizle ilgili yatırım veya başka bir emlak işiyle ilgili kredi vb olumlu sonuç çıkabilir

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Romantik bir kısa seyahat için harika bir gün sizi bekliyor. Aşkı ifade etmek ve Sevdiğinizi ikna etmek isteyebilirsiniz. Yalnızsanız eğitim, seminerde ya da yolda aşka tutulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İşiniz ile ilgili yaratıcı bir proje için finansal risk almaya motive olabilirsiniz. Eşinizle çocuklarınız veya hayattan keyif aldığın şeyler ile ilgili hayallerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Havada aşk kokusu var! Sevdiğiniz yada hoşlandığınız biriyle romantik bir gün geçirebilirsiniz. bugün Aşık olmak, aşkı yaşamak için kendinizi cesur ve motive hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınıza ve Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde, üzerinde çalıştığınız projeleri geliştirebilir; hayallerinizi kağıda dökebilirsiniz. Romantik sohbetler de güne renk katacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle maddi hayallerinizi paylaşmak için güzel bir gün. Bir diğer yandan sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilir, zarif ikna kabiliyetinizle cazibenizi ortaya koyabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Hayal beyhan gücünüzü somut fikirlere dönüştürmek için verimli bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeleri nakite Çevirmek ve hayata geçirmek için risk alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova