13 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile ve ev işlerinin ön planda olacağı, biraz nostaljik hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Öğle saatlerinde günlük işler ve detaylarla uğraşabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili gerginlik yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün yakın akraba, kardeş, komşular İle görüşmek yada duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Seyahatlerde aksaklıklar, kazalara karşı akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Gelirleriniz ve nakit akışınız ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapmak için güzel bir öğleden sonra olabilir. Akşama doğru arkadaşlar, para, değerler gibi konular hassas olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün duygusal ve Sezgisel hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde  Hayallerinize yönelik daha idealist, öğleden itibaren daha gerçekçi olabilirsiniz. Akşam duygusal gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi ve kariyer ile ilgili konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerinde işiniz, seyahatler vb hakkında beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğiniz, birlikteyken aile içinde hissettiğiniz arkadaşlar ile bir araya gelmek keyif verecek. Eşinizle romantik bir sabah olabilir. Akşam saatlerinde maddi risklerden uzak durun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde işlerinizi akıcı bir şekilde halledebilirsiniz. Aile ve ev ile ilgili konularda eşinizle çatışmalardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün hayattaki hedeflerinizi düşünürken duygusal kararlar almanız olası. İş yerinizde rutininizi değiştirecek, radikal-beklenmedik  çatışmalardan çekinmeniz faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda duygusal davranabilirsiniz. Risk almaya meyilli ve fedakar hisleriniz ön planda olacak. Akşama saatlerinde özellikle spekülatif risklerden uzak durmalı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinize karşı şefkatli, duygusal ve korumacı davranabileceğiniz bir gün olacak. Romantik kelimeler dilinizden dökülebilir. Ev ya da ailenizle ilgili şaşırtıcı bir gelişme gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Günlük rutininiz, sağlığınız, çalışma ortamınız bugün ön planda olacak. Finansal ve ekiplerle yapılan çalışmalar akıcı olabilir. Akşama doğru seyahatlerde kaza, aksaklık riskine dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla sevgi içinde, romantik bir gün olacak. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizden güçlü biri ile çatışmalardan ve finansal risklerden kaçınmanız faydalı olur.