13 Nisan Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile ve ev işlerinin ön planda olacağı, biraz nostaljik hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Öğle saatlerinde günlük işler ve detaylarla uğraşabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili gerginlik yaşanabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün yakın akraba, kardeş, komşular İle görüşmek yada duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Seyahatlerde aksaklıklar, kazalara karşı akşam saatlerinde dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Gelirleriniz ve nakit akışınız ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapmak için güzel bir öğleden sonra olabilir. Akşama doğru arkadaşlar, para, değerler gibi konular hassas olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün duygusal ve Sezgisel hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde  Hayallerinize yönelik daha idealist, öğleden itibaren daha gerçekçi olabilirsiniz. Akşam duygusal gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi ve kariyer ile ilgili konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerinde işiniz, seyahatler vb hakkında beklenmedik gelişmeler gerginlik yaratabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sevdiğiniz, birlikteyken aile içinde hissettiğiniz arkadaşlar ile bir araya gelmek keyif verecek. Eşinizle romantik bir sabah olabilir. Akşam saatlerinde maddi risklerden uzak durun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konularda Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde işlerinizi akıcı bir şekilde halledebilirsiniz. Aile ve ev ile ilgili konularda eşinizle çatışmalardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün hayattaki hedeflerinizi düşünürken duygusal kararlar almanız olası. İş yerinizde rutininizi değiştirecek, radikal-beklenmedik  çatışmalardan çekinmeniz faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda duygusal davranabilirsiniz. Risk almaya meyilli ve fedakar hisleriniz ön planda olacak. Akşama saatlerinde özellikle spekülatif risklerden uzak durmalı.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşinize karşı şefkatli, duygusal ve korumacı davranabileceğiniz bir gün olacak. Romantik kelimeler dilinizden dökülebilir. Ev ya da ailenizle ilgili şaşırtıcı bir gelişme gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Günlük rutininiz, sağlığınız, çalışma ortamınız bugün ön planda olacak. Finansal ve ekiplerle yapılan çalışmalar akıcı olabilir. Akşama doğru seyahatlerde kaza, aksaklık riskine dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla sevgi içinde, romantik bir gün olacak. Akşam saatlerinde sosyal çevrenizden güçlü biri ile çatışmalardan ve finansal risklerden kaçınmanız faydalı olur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova